Skocz do zawartości
Forum

Suszarki do włosów


Arabika

Rekomendowane odpowiedzi

Jakkolwiek to zabrzmi. rozmiar nie ma znaczenia ;) Ja nie mam jakiejs ogromnej suszarki, babyliss D414PE, ale za to ma dużą moc i silny podmuch powietrza, więc spokojnie sobie radzi nawet z długimi i gęstymi włosami. Ja na przykład nigdy nie lubiłam nigdy dużych i cieżkich suszarek, bo musiałam włosy suszyć na raty, bo ręce mi drętwiały.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiscie wybór odpowiedniego sprzętu jest ważny. Ja przetestowałam już kilka suszerek, mam sporo włosów i nie wszystkie sobie radziły z moją czupryną. Teraz mam babyliss premium, to nowa linia, chyba od kilku miesięcy dopiero w sprzedaży. Bardzo fajna, mocna, radzi sobie nawet z taką ilością i długością włosów jak u mnie.

Odnośnik do komentarza

jak już kupuję cokolwiek, to zawsze najlepsze rzeczy, na jakie mnie stać. tak samo jest ze sprzętem do włosów. dlatego ostatnio kupiłam suszarkę babyliss z linii exclusive, bo używa się jej jakby była co najmniej cztery razy droższa. no i ktoś naprawdę przyłożył się do designu.

Odnośnik do komentarza
Gość Martynkazeja

Według mnie najlepsze są z babylissa, mam już druga suszarkę z tej firmy i wiem, ze przy nich zostanę, pierwsza miałam z piec lat chyba i nadal jest w super stanie, a teraz kupiłam sobie jeszcze porządniejsza z serii premium i jest nie tylko bardzo porządna ale tez pięknie wyglada

Odnośnik do komentarza

Ostatnio zamawiałam sobie suszarkę na stronie firmy Teesa:

https://www.teesa.pl/pl/c/Suszarki/84

Moja stara suszarka się zepsuła (  i tak służyla mi wiele lat). A że bez suszarki raczej nie da się funkcjonować bedąc kobietą która codziennie z rana myje włosy oraz je modeluje postanowiłam poszukać dobrego i jednoczesnie niedrogiego modelu. Suszarkę poleciła mi znajoma i jestem zadowolona. Ma dobrą moc. Jak rowniez ma funkcję jonizacji. Moja poprzednia suszarka jej nie miała i widzę róznice. Włosy łatwiej się układają oraz tak mocno się nie elektryzują. 

300_300_productGfx_77baf143ac0eb4217eed3

Odnośnik do komentarza

W przyzwoitej cenie macie to - sprzet-fryzjerski.pl/valera-swiss-silent-jet-8600-ionic-fryzjerska-suszarka-do-wlosow.html No i to już na spokojnie wystarczy do domu, a może się sprawdzić nawet w salonie. Ogólnie nie powinniście mieć żadnych problemów. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...