Skocz do zawartości
Forum

Fryzury na wesele a problem z odstającymi uszami


Gość kasha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam pytanie a właściwie chciałam się Was poradzić za tydzień mam wesele i nie mam pojęcia jak się uczesać gdyż mam dość duży nos , niską samoocene i odstające uszy ( prawe jeszcze jest okej gorzej z lewym ) wiem ,że najlepiej by było iść w rozpuszczonych włosach wtedy zakryłabym wszystkie mankamenty ale jednak chciałabym postawić na coś innego niż na codzień gdyż Te OSOBY są dla mnie bardzo ważne , sukienkę mam już skromną i prostą . Bardzo podobają mi się koczki na czubku głowy modne w tym sezonie ale chyba opadają prawda? :( Macie jakieś pomysły ? Z góry serdecznie dziękuje i czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza

też mam lekko odstające uszy i zawsze musiałam zwracać wielką uwagę, czy aby ta fryzura nie będzie mi za bardzo ich podkreślać. tak więc rozumiem i współczuję. co do drugiej fryzury, do której linkuje Mala_Mi, to ucho może jednak trochę wyłazić. chyba najlepsza będzie trzecia, taka akurat z kokiem o którym piszesz.

Odnośnik do komentarza

kropka00
jakis warkocz na bok lub lekko upiete z tylu wlosy, ktore zakrywaja uszy :) wystarczy isc do fryzjerki i ona doradzi :) ew. poszukac w internecie takich fryzur, ktore zakrywaja uszy/ucho :)

Fryzjer z całą pewnością dobierze odpowiednią fryzurę do danego kształtu twarzy. Poza tym, na pewno postara się, aby ukryć wystające uszy przeszkadzające kobiecie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...