Skocz do zawartości
Forum

Rude włosy


Gość solange

Rekomendowane odpowiedzi

Co do rudych włosów,są modne i w pewnych miesiącach był nawet na nie szał,a nawet obsesja.Jak byłam u mojej fryzjerki to trzy panie przede mną w różnym wieku wybrały właśnie ten kolor.
Rude jest ładne,ale trzeba zrobić taki kolor umiejętnie-pięknie wyglądają kobiety,które mają gładką,czystą i bladą cerę.
rudy uwydatnia niedoskonałości cery.
Pasuje raczej kobietom,które mają oczy orzechowe,brąz,zielone.
A czy mężczyzn one kręcą? hmm...na pewno niezbyt u naturalnie rudych kobiet,nie wiem czemu to tak odstrasza.
Może piegi,często zadarty nosek,wiecznie blada twarz...no przynajmniej u tych rudych dziewczyn,które ja znam-są wredne i pyskate,coś w tym jest:)

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Co do rudych włosów,są modne i w pewnych miesiącach był nawet na nie szał,a wręcz obsesja.Jak byłam u mojej fryzjerki to trzy panie przede mną w różnym wieku wybrały właśnie ten kolor.
Rude jest ładne,ale trzeba zrobić taki kolor umiejętnie-pięknie wyglądają kobiety,które mają gładką,czystą i bladą cerę.
rudy uwydatnia niedoskonałości cery.
Pasuje raczej kobietom,które mają oczy orzechowe,brąz,zielone.
A czy mężczyzn one kręcą? hmm...na pewno niezbyt u naturalnie rudych kobiet,nie wiem czemu to tak odstrasza.
Może piegi,często zadarty nosek,wiecznie blada twarz...no przynajmniej u tych rudych dziewczyn,które ja znam-są wredne i pyskate,coś w tym jest:)

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Byłam wiewiórka przez roku czas z natury ze mnie szara myszka.. farbowałam się typowo na rudo bez czerwieni ;-) nie bede skromna wszyscy moi znajomi byli zachwyceni niestety kolor jest ciężki w utrzymaniu bardzo szybko płowieje( myje głowę codziennie) a przez to juz nie wygląda atrakcyjnie.. po roku walki by kolor nie spływał zrezygnowałam.. aktualnie jestem brązowa dalej z rudawa poświata.. ;-)
ale i tak myślę że kiedyś wrócę do niego i dam mu szanse po raz kolejny.. aż żal mi sie robi jak widzę za oknem jesienne liście to 1 skojarzenie moich kłaczków ;-)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie z sickangel może oprócz ostatniego z tymi piegami bez piegów ładniejsza :)Ruda czy wredne czy nie. Każdy jest wredny na swój sposób. Mnie kręci każda kobieta która umie się pokazać. A na kolorach włosów to chyba nie muszę się znać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...