Skocz do zawartości
Forum

Zamykanie popękanych naczynek na twarzy


fasolka_25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z popękanymi naczynkami i trwałym rumieniem na obu policzkach w miejscu w ktorym mieszkam mam możliwość usunięcia naczynek metodą elektrokoagulacji urządzeniem Apilus czy ktoś korzystał z tej metody czy jest ona skuteczna?czy każdy może skorzystać z tego zabiegu?czy są może skuteczniejsze metody?bardzo proszę jeśli możecie mi coś doradzić piszcie!

Odnośnik do komentarza

Bardzo skuteczną metodą usuwania naczyń z powierzchni skóry zlokalizowanej w obrębie twarzy, są zabiegi wykonywane za pomocą głowicy LuxG (Palomar).

Zabieg wykorzystuje działanie lasera w celu zamknięcia rozszerzonych naczyń. Metoda ta z powodzeniem jest również stosowana przy rumieniu towarzyszącemu trądzikowi różowatemu.

Po pierwszym zabiegu widać naprawdę spektakularne rezultaty. W miejscu na które zadziałaliśmy laserem - naczynka zostają zamknięte i po kilku dniach nie jest widoczny po nich żaden ślad.

Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić delikatny rumień oraz obrzęk. Po kilku dniach objawy te całkowicie ustępują. Liczba zabiegów zależy od ilości rozszerzonych naczyń.

Dobrze również wiedzieć, że metoda ta nie jest całkowicie bezbolesna - ale dla dobrych rezultatów warto zagryźć zęby ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...