Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie ze zmęczoną cerą?


Gość Margolia

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie ostatnio zauważyłam że moja skóra jest szara i zmęczona. Nie wiem co robić, jak poprawić jej koloryt. Macie jakieś swoje sposoby bo moje jakoś nie działają. Zmieniłam diete i zaczęłam dłużej spać, niestety pracuje jako kelnerka i pracuje nocami. Co robić aby skóra była promienna i świeża?

Odnośnik do komentarza

Trudno zredukować objawy zmęczonej i ziemistej cery jeżeli brakuje nam odpowiedniej ilości snu. Istnieją jednak metody, które umożliwią nam zredukowanie tych objawów ;).

W przypadku zmęczonej i szarej cery bardzo dobrze sprawdzają się tzw. kosmetyki "dotleniające". Ich działanie polega na pobudzeniu krążenia skórnego co w konsekwencji powoduje poprawę kolorytu oraz wygładzenie skóry. Po aplikacji takiego kosmetyku wato również oprószyć skórę pudrem rozświetlającym co również poprawi wygląd cery.

W przypadku zmęczonych i opuchniętych oczu świetnie sprawdzają się specjalne kolagenowe płatki pod oczy. Silnie nawilżają one skórę i zmniejszają obrzęk. Z domowych sposobów polecam maskę na oczy z plasterków ogórka. Substancje zawarte w ogórku rozjaśniają skórę oraz silnie ją nawilżają.

Odnośnik do komentarza
Gość MonikaTERETR

Wygładziłam skórę na twarzy poprzez zrobienie zabiegu infuzji tlenowej. Mma teraz bar-dzo ładną twarz i wygladam dużo młodziej, bardzo jestem z tego zadowolona. Zabieg wy-konywałam w Ego Med Spa w Krakowie i poleca bardzo fajne miejsce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...