Skocz do zawartości
Forum

Nawilżające balsamy i kremy do ciała


mallinka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się ostatnio przerzuciłam na kosmetyki organiczne, bo zdecydowanie lepiej nawilżają i odżywiają skórę, a poza tym nie mają osławionej chemii. Z tych, które wypróbowałam mogę polecić Organic Bloom ze słodką pomarańczą :) Choć kilka innych też jest całkiem fajnych. Ogólnie warto poczytać, jaki balsam jaki ma skład i działanie i dobrać coś odpowiedniego dla siebie. Duży wybór i potrzebne informacje są m.in. na cedrynek.pl. Przed kupnem naprawdę warto się zaznajomić ze specyfiką produktu, bo wiadomo - każdy ma inne wymagania i oczekiwania, a przede wszystkim inny rodzaj skóry ;)

Odnośnik do komentarza

Ja też lubuję się w naturalnych kosmetykach. Kiedyś praktykowałam naturalne maseczki, peelingi, a teraz naturalne kosmetyki. Wiadomo, że skóra po wiecznych dietach już nie ta, dlatego chodziłam na zabiegi do kosmetyczki na ujędrnienie ciała, ale to jest diabelsko drogie. Teraz salon mam u siebie w domu, bo kupiłam naturalny kolagen w sklepie kolagencolvita.otwarte24.pl. Stosuję go na całe ciało. Efekty są super, ciało sprężyste i wygładzone. Pozbyłam się nawet pajączków pod kolanem. Super sprawa- polecam z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza

W okresie zimowym skóra znacząco się przesusza. Jest to wynik działania suchego powietrza w naszych pomieszczeniach wynikającego z sezonu grzewczego.

W tym czasie warto stosować kremy lub masła do ciała. Mają one zdecydowanie bardziej treściwą konsystencję, gdyż w ich składzie zawarta jest stosunkowo duża ilość emolientów - substancji natłuszczających skórę.

W okresie zimy polecam produkty Neutrogeny ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...