Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki do prostowania włosów


Gość asky

Rekomendowane odpowiedzi

Gość libertyprime

A nie lepiej skusić się na trwałe wyprostowanie włosów?

Zabawa z prostownicą każdego dnia dla niesfornych włosów to męczarnia,jeszcze jak wilgotność powietrza większa czy deszczyk,to od razu efekt prostych włosów zamienia się w push-up.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, trwale prostowanie nie sluzy wlosom slabym, ale z nalezyta ochrona a trakjcie zabiegu moe byc ok, ale nawet wlosy po trwalym prostowaniu musza byc chronione , nawilzane i odzywiane . nie warto oszczedzac na takich preparatach, szkoda wlosow. Ja polecam do prostowania samemu krem keratynowy np. chihtsai , wlosy wygladaja cudnie po nawet po zelazku ,keratyna pogrubia wlosy i nadaje im polysk, naprawde warto.ale minimum to chociaz maska ochronna przed prostoewaniem lub po umyciu ,

Odnośnik do komentarza

~Mała__MI
moim zdaniem najlepiej to w ogłe nie prostować bo to strasznie niszczy włosy.

Jeśli odpowiednio dbamy o włosy i regularnie je podcinamy u fryzjera to wbrew pozorom prostowanie może nie być tak szkodliwe dla ich struktury. Warto tylko pamiętać o tym, aby nie prostować wilgotnych włosów i stosować kosmetyki chroniące włos przed działaniem wysokiej temperatury.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najlepszym sposobem jest keratynowe wygładzanie włosów. Oczywiście dobrze jest to zrobić w sprawdzonym salonie bo zabieg nie jest tani. Ja mniej więcej dwa razy do roku go przeprowadzam w sprawdzonym salonie Gnatyshyn przy al. KEN 36A u Pani Marleny. Po zabiegu u niej efekt pięknych włosów utrzymuje się przez 4-5 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Gość potekos

Patrzcie tutaj - fryzomania.pl/inoar-keratyna-do-prostowania-wlosow-250ml.html Temat jest ostatnio bardzo popularny i robi różnicę. Powinien być lepszym rozwiązaniem, a przynajmniej tak to oceniam na bazie własnych doświadczeń. A jak wy to widzicie? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...