Skocz do zawartości
Forum

Mężczyźni i rajstopki


Rafaelllo

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wasi mężczyźni chodzą w rajstopach? Czy uważacie, że zadbany facet mający zgrabne nogi może w nich wyglądać estetycznie? Oczywiście nie na zasadzie spódniczki do tego, ale np rajstop pod spodniami. W swoim czasie był to dosyć popularny temat na różnych forach. Męskie rajstopy też są, ale póki co, jeszcze do Polski nie dotarły.
Nawiasem mówiąc, pamiętając sporo opinii na temat moich nóg, że są kobiece, zrobiłem mały eksperyment i...

Odnośnik do komentarza

i co?
Ja rozumiem, że w zimnie przy -20 stopniach może facet nałożyć rajstopy czy tzw kalesony czy getry. Ok rozumiem trzeba o zdrowie dbać. Ale w innym przypadku dla mnie jest to niedopuszczalne. Sorry ale rajstopy są zarezerwowane dla kobiety... mężczyzna wygląda w nich śmiesznie.

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

...i jesteś zniewieściały :)
sorki, ale dla mnie to temat dla fetyszysty, a nie dla normalnego faceta. Mój by wolał chodzić w samych majtkach niż założyć rajstopy :)
Spódniczki też nosisz? hahaha :))))
Nie wiem jak jakąkolwiek dziewczynę może to kręcić i nie wiem jak jakikolwiek facet może nosić rajstopy. Chyba bardzo chcesz się upodobnić do kobitki, drug queen i te sprawy

Odnośnik do komentarza

i... nie jestem zniewieściały. Przecież napisałem wyraźnie, że spódniczki nie wchodzą w grę:) No, chyba, że mieszkalibyśmy w Szkocji:)

Można pogadać, nie? Bywa, że kobiety noszą męskie ubrania, czy stają się przez to mniej kobiece? To samo z mężczyznami. Moim zdaniem rajstopy pod spodniami są ok, chociaż też pewnie zależy jaki facet by je nosił bo na pewno nie każdy.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do kobiet.
Dlaczego nas częściej obrażacie niz my was,czy my krytykujemy jak chodzicie ubrane.Dlaczego nie mogę nosic rajstop zimowych pod spodniami,ja osobiście noszę już ponad 50 lat i mam dzieci ico może przeszkadzac.
Bardzo chętnie podyskutuję z paniami które chcą w inteligentny sposób wytłumaczyć.
Pozdrawiam.
Czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

To, że w zimie mężczyźni noszą kalesony czy getry nie jest niczym dziwnym natomiast ubieranie przez mężczyzn rajstop typowo kobiecych moze swiadczyć o pewnych zaburzeniach wynikajacych z okresu dzieciństwa lub dojrzewania. Jeśli chłopiec zbyt dużo przebywał z mamą czy siostrami, brakowało mu ojca i męskiego punktu widzenia, moze byc zniewiesciały, moze mieć skłonności do chodzenia w damskich ciuszkach, bo dzięki temu czuje się lepiej, czuje się tak jak kiedyś będąc z mamą, ubieranie tego typu ubrań sprawia, że czuje się spokojniejszy. Może to także wynikać z tego, że w dziecinstwie byl tak ubrany, czasem dzieci po dzieciach donosiły ubrania i ta granica pomiędzy tym co męskie a co damskie została zatarta. Może też być tak, że ma to podłoże seksualne, jest to forma fetyszu, czasem mogą to być skłonności do mężczyzn w damskich ciuchach, ale to nie jest wyznacznik. Równie dobrze ktoś może ubierać rajstopy bo się po prostu przyzwyczail. Warto się zastanowić czy to jest problemem i ma drugie dno czy jest to tylko "widzimisie" bo wtedy nie stanowi to żadnego problemu.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Tarja, tak łatwo oceniasz innych mężczyzn na podstawie wyłącznie tego, że pod spodniami nosi czasem damskie rajstopy. Wybacz, ale bardzo to głupie, moim zdaniem i bardzo często błędne. Jestem pewien, że gdyby istniały na polskim rynku męskie rajstopy, tak jak istnieją na rynku niemieckim, to ci panowie, którzy lubią je czasem nosić wybierali by "męskie". Proste.

Odnośnik do komentarza

nie ma czegoś takiego, jak męskie FAJNE nogi. Facet może mieć fajną klatę, fajny tyłek, fajne umięśnione ramiona... ale nogi??? Fajne nogi to może mieć kobitka, a nie facet, nie wiem co w męskich nogach jest fajnego, a jak mają już damski kształt, to w ogóle masakra hahaha :D mój ma normalne nogi. Fajne nogi to określenie typowo w kierunku kobiety, a nie faceta, męskie nogi, to PO PROSTU NOGI. Jesteś jakiś dziwny, boję się ciebie :D hahahaha

Odnośnik do komentarza

Masakra to są twoje posty.

Spróbuj sobie wyobrazić, że istnieją mężczyźni wymykający się męskim stereotypom, którym hołdują kobiety takie jak ty.
Chyba, że przekracza to możliwości twojej wyobraźni.

Bardzo dobrze, że się mnie boisz. Byłbym niepocieszony gdybym wzbudzał w tobie inne uczucia. Przynajmniej jest nadzieja na to, że więcej nie napiszesz.

Odnośnik do komentarza

a co mają stereotypy do tego? Faceci nie mają fajnych nóg tylko zwykłe nogi, a rajstopy są dla kobiet, a nie dla mężczyzn i nie chodzi tu o żadne równouprawnienie płci czy stereotypy tylko po prostu facet w rajstopach wygląda śmiesznie i zniewieściale i zapewne ma skłonności do przebieranek. Skoro jesteś aż tak za zniesieniem stereotypów itp, to zacznij chodzić we wszystkich damskich łaszkach, przecież to normalne! :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...