Skocz do zawartości
Forum

Przedłużanie rzęs


Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużanie metodą 1:1 oznacza w prostych słowach że do każdej Twojej rzęsy kosmetyczka doklei przy pomocy specjalnego kleju sztuczną rzęsę. Efekt takiego zabiegu będzie utrzymywał się do miesiąca. Długość rzęs oraz ich grubość możemy dobrać według własnych upodobań trzeba jednak pamiętać że obciążają one nasze naturalne rzęsy i mogą powodować zmniejszenie pola widzenia.

O sztuczne rzęsy doklejone tą metodą należy odpowiednio dbać - przede wszystkim nie tuszuje się ich oraz nie używa tłustych preparatów do demakijażu (rozpuszczają one klej). Wiele kobiet pyta czy nie niszczą one rzęs naturalnych - noszone z umiarem i doklejone przez profesjonalistę nie niszczą. Wypadają razem z naszą naturalna rzęsą aż całkowicie "się wymienią".

Odnośnik do komentarza

Moja znajoma też przedłużała rzęsy tą metodą i efekt był super, aczkolwiek później już przesadzała z nakładaniem maskary na to... Aczkolwiek zadziwiło mnie to, że pomimo ciągłego malowania tych rzęs i oczywiście codziennego zmywania trzymało jej się to parę ładnych miesięcy ;o Za przedłużanie zapłaciła chyba z 120zł? Oczywiście jak już zaczęły jej odpadać to nie wyglądało to super ale też nie rzucało się jakoś w oczy. Teraz znowu przedłużała i płaciła 90zł. Udało jej się trafić na promocje. Ja też mam zamiar się wybrać, bo to jest bardzo duże udogodnienie zwłaszcza na lato.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...