Skocz do zawartości
Forum

Wieczorowa fryzura na krótkich włosach


Acha

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam pomysł na fryzurę weselną, ale mi się odwidziało...
I teraz nie wiem :)
Mam krótkie włosy w stylu boba, przód trochę pod uszy, grzywka krótka na skos przez całe czoło. Kolor będzie czerwony. Nie mogę się zdecydować na fryzurę na wesele. Grzywki nie chcę ruszać, chcę tylko ułożyć jakąś fryzurkę, bo ciągle czeszę się tak samo (z moimi krótkimi włosami nie da rady poeksperymentować) czyli rozpuszczone, wyprostowane włosy, na wesela fryzjerka też mi zawsze robi na głowie niewiele więcej ;p
Do wczoraj jeszcze mogłam związać krótkiego kucyka, ale byłam u fryzjera i już nie mogę :)
Przez miesiąc mogę trochę zapuścić włoski.
Szukam w necie, ale nie widziałam nic fajnego... A może wy widziałyście? Albo chociaż jakieś fajne ozdoby do krótkich włosków? Jeśli tak, to wklejajcie foty.
Gdybyści znalazły jakiś niezbyt gruby czerwony warkocz na sprzedaż, to też pisać :)

Odnośnik do komentarza

sorki, że bez logowania, ale nie chce mi się logować...
No cóż, no właśnie nie mogę pokręcić włosów, bo są za krótkie do tego i z lokami będą jeszcze krótsze i bym wyglądała dziwnie :) też myślałam o jakiejś opasce lub spince, ale nic ciekawego nie mogę znaleźć. Myślałam o takiej dużej kokardzie we włosy... jednak to fajnie wygląda z upięciami, a tak sama kokarda na czubku głowy będzie wyglądać infantylnie, jak u Mini z ,,Myszki Miki" hehe :D szukam też ładnych spinek i nic nie znalazłam jak do tej pory...
Marzą mi się takie loki, ale co ja poradzę :( mogłam zapuścić włosy, ale znowu bym teraz chodziła rozczochrana, bo jak mam długie włosy, to się kompletnie nie układają (swoje mam trochę kręcone tylko każdy w swoją stronę hehe)

Odnośnik do komentarza
Gość lalunia888

Można spróbowac dobrać komputerowo fryzurę, ale sama nigdy nie próbowałam. A tak to najlepiej mieć zaufanego fryzjera kŧóry mógłby coś doradzić, przecież mają też katalogi z różnymi fryzurami dla krótkich. Myślę, że lekko krecone ułożone loki z ładna spinką dodadzą uroku. A może też nad kolorem pomysleć?

Odnośnik do komentarza

nie no, loczków nie ułożę, bo mam za krótkie włosy do tego. Lubię raczej jak mam puszyste, takie uniesione dlatego zawsze suszę na szczotkę...
Hm.. nie wiem, chyba znów zostanę przy podobnym uczesaniu tylko kupię jakąś ładną, kolorową spinkę... chociaż chciałabym coś fajnego :/ jestem ładnie obcięta tylko potrzebuję jakoś ułożyć włosy. Nigdzie nie ma np doczepianego warkocza w kolorze czerwonym (bym użyła go jak opaski) :(((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...