Skocz do zawartości
Forum

Ile czasu zajmuje wam codzienny makijaż?


Acha

Rekomendowane odpowiedzi

1. A ja codzienny robię tak 20-30 min (czasami zdarza mi się krócej). Łuszczy mi się skóra na płatkach nosa i muszę ją zawsze jakoś zeskrobywać, żeby mi się nie odznaczały skórki po pomalowaniu :P przez to wszystko schodzi się tak długo.
2. 30 min lub dłużej, bo na wyjścia lubię mocno malować oczy, a to już musi być zrobione perfekcyjnie :)
3. Fluid, ale tylko pod oczy i na płatki nosa (ewentualnie na jakieś przebarwienie jeśli się zrobi), puder, bronzer (lub róż, ale to rzadziej), tusz do rzęs, czarna kredka, czasem szminka (do niedawna często malowałam się brzoskwiniową szminką, ale teraz jakoś wolę bez, muszę kupić sobie w kolorze nude).

Odnośnik do komentarza

Standardowo: 1) rano przed wyjściem ok. 10 min. i to lekki makijaz, krem nawilżajacy jakiś 2) przed imprezą dłuzej do godziny nawet, bo wchodzi w grę też zrobienie fryzury, nałożenie podkładu, malowanie oczu 3) uzywam tuszu d/rzęs, błyszczyku, korektora na cienie pod oczami, lekkie białe cienie do powiek (albo inny kolor czasami). Tyle!

Odnośnik do komentarza

1. 10 minut - eye liner, tusz do rzęs i tyle
2. 30 minut - do 40 bo nie lubię sie spieszyć.- jakiś cień do powiek, tusz do rzęs, kredka czarna lub eye liner, puder w kremie i w kamieniu, pomadka
3. tak jak wyżej + czasem korektor

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Raczej te tańsze. Moim zdaniem tańsze kosmetyki nie muszą byc gorsze od tych drozszych i czasy kiedy naprawdę drogie kosmetyki do makijażu były dobre, już dawno minęly. Wszystko się powoli wyrównuje.

polecam szukać promocji w sklepach internetowych z uwagi na to, ze sklepy takie oferują najlepsze zniżki na kosmetyki
https://darmarsklep.pl

Zerknij sobie do Darmarsklep. Z okazji mikołajek mają obecnie zniżki oraz prezent od 49 złotych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...