Skocz do zawartości
Forum

Makijaż ślubny


Gość Mała Mi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mała Mi

Cześć za dwa tygodnie wychodzę za maż i tak przeglądam różne fora i isę zastanawiam jaki makijaż wybrać? Będzie mnie malować makijażystka, polecona przez moją przyjaciółkę. Mam jasną cerę, z lekką tendencją do sińców pod oczami.Oczy są niebieskie , rzęsy nie są jakieś bardzo długie, ale są:) Włosy mam brązowe, w słońcu mienią się trochę na rudo ale to tylko jakby taki poblask jest, normalnie są brozowe. Sukienka będzie w kolorze ecru, w stylu syreny, Zdobiony tylko gorset i to lekko ( dokładnie to tylko jeden pasek na górze i w talii, pasek ma 3 cm szerokości) Wiązanka to będą białe i niebieskie frezje. Jaki do tego dobrać makijaż

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

moim zdnaiem fiolet albo beże żeby było w miarę naturalnie. A na codzień jak isę malujesz, bo jesli na co dzien dość mocno się malujesz to na ślub też się tak umaluj .Jeżeli nie malujesz się w ogóle to zrób sobie lekki makijaż bo inaczej będziesz się czuć nieswojeo

Odnośnik do komentarza

Ja mam akurat skromną uroczystość i będę malowała się sama. Makijaż wykonam paletą Shocking Nudes od Eveline, ponieważ ma cienie, jakie mi odpowiadają, można stworzyć uniwersalny makijaż i przede wszystkim długo utrzymują się one na powiece.

20220103-152732.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...