Skocz do zawartości
Forum

Kompleksy na punkcie cery


Gość adrianerro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adrianerro

Witam.

Mam już 19 lat. może to głupie ale posiadam kompleksy.
Jednym z moich kompleksów jest moja cera.
Niedość że z regóły mam bladą cerę to posiadam rozszeżone pory,wągry(w okolicy nosa na policzhach,czasem wyjdzie na czole), trądzik pospolity (który staram się leczyć dermatologicznie),przebarwienia iż jestem palaczem posiadam również żółte zęby, niestety je też mam nie za fajne z regóły moje uzębienie jest bardzo delikatne, i pewnego czasu będąc jeszcze dzieckiem zrobiła mi się dziórka w jedynce, traf chciał że trafiłem na mało kompetentnego dentystę ktory mi go umartwił...ale mam nadzieję że teraz już moje zęby są w rekach dobrego stomatologa więc aż tak sie nimi nie martwię. posiadam również kilka blizn,bardzo często mam zaczerwienioną tważ w okolicach górnych częśći policzków od nosa aż pod oczy, przeważnie tam gdzie posiadam rozszeżone pory. trochę sobię pluję w tważ ,że otrzymałem akurat takie geny... ale nie mam już po prostu sił dla tego zwracam się do was... czy jest jeszcze szansa abym posiadał ładną cerę? oczekuję normalnych odpowiedzi a nie ludzi którzy po prostu są zbyt mało tolerancyjni względem tragedi innych bo tak to tylko mogę nazwać.

Odnośnik do komentarza
Gość SickAngel

A może zainwestuj w peeling enzymatyczny do twarzy.Idź do apteki i kup sobie np.Cercoderm 30% to taki dobry krem z mocznikiem-wygładzi i odżywi skórę.
Wiesz...zęby można wybielić u stomatologa,usunąć kamień jeśli masz.
Staraj się ograniczać np.kawę,herbatę oraz colę-mają barwniki co sprzyja żółknięciu zębów.

Możesz iść do gabinetu kosmetycznego-świetnie usuwają tam wągry,zwężają rozszerzone pory.Mój brat borykał się z takim problemem na twarzy i pani kosmetolog mu bardzo pomogła.

Odnośnik do komentarza

po pierwsze idź do dobrej kosmetyczki albo salonu piękności i niech oni ocenią stan Twojej skóry. Możesz też oto poprosić swojego lekarza dermatologa. Potem dobierz sobie odpowiednie kosmetyki i zabiegi. Sam na własną rękę nic nie rób bo możesz pogorszyć sprawę. Co do zębów. Sama palę wiec co nie co wiem. Możesz wybielić zeby ale to ostateczność moim zdaniem ja co pewien czas chodzę na piaskowanie i skaning. Do tego pasta dla palaczy i masz żabki jak marzenie. Chyba że tak jak ja masz naturalnie żółtawy odcień zębów to za bardzo nic z tym nie zrobisz. ( nie to żebym miała żółte zęby, ale śnieżną bielą bym ich nie nazwała)

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość Myszka4

Zeby mozna wybielic, albo u dentysty albo sa rozne pasty do zebow specjalnie dla ludzi ktorzy pala, a co do cery.. moze pojdz do kosmetyczki?? Slyszalam tez ze picie wody w duzych ilosciach znacznie poprawia stan skory :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...