Skocz do zawartości
Forum

Biustonosz push-up oraz jego skutki


Gość net_net

Rekomendowane odpowiedzi

bez przesady, dziewczyny. To wszystko zależy jakiego typu push-up się nosi, bo są grube push upy i cienkie, króre mają za zadanie tylko maksymalnie podnieść biust. Ja np nic chcę powiększać sobie piersi więc kupuję lekkie push upy, które tylko je ładnie zlączają i podnoszą. Myślę, że to wygląda o wiele lepiej niż takie rozczłonkowane wiszące cycki w miękich stanikach jeszcze nadodatek z tymi szeroko rozstawionymi miseczkami, jakaś masakra :D
A mój jakoś jak widzi moje piersi bez stanika, to twierdzi, że są duże i kiedy one mi aż tak urosły :D choć ja sama twierdzę, że są po prostu średniej wielkości.
Ogólnie jestem przeciw grubym gąbkom, bo to widać po prostu :) push up jest ok, ale z umiarem, a nie jakiś 4 cm, że cycki wyglądają na D, a w rzeczywistości to mizerne 60B np ;p wtedy laska się rozbierze, a chłopak będzie szukał piersi :DDD
Poza tym takie staniki nie szkodzą, a nawet pomagają piersiom utrzymywac jędrność i ładny kształt :)

Odnośnik do komentarza

Stałe noszenie niektórych rodzajów biustonoszy z wkładkami powiększającymi, w dodatku nieprawidłowo dopasowanych, może niekorzystnie wpłynąć na wygląd piersi.
Piersi mogą się deformować, aczkolwiek nie jest to efekt nieodwracalny. Najlepszym rozwiązaniem jest chociaż przez jakiś czas rezygnacja z tego typu biustonoszy.

Odnośnik do komentarza

A ja slyszałam ze długotrwale noszenie takich stanikow moze zdeformowac biust. Osobiscie w to nie wierze bez przesady;-)
Mam kilka push upów ale juz dawno leżą nieużywane bo mi w nich nie jest wygodnie wolę tradycyjne biustonosze bo czuje sie lepiej a optyczne powiekszenie nie jest dla mnie konieczne ;)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

laurette
A ja slyszałam ze długotrwale noszenie takich stanikow moze zdeformowac biust. Osobiscie w to nie wierze bez przesady;-)
Mam kilka push upów ale juz dawno leżą nieużywane bo mi w nich nie jest wygodnie wolę tradycyjne biustonosze bo czuje sie lepiej a optyczne powiekszenie nie jest dla mnie konieczne ;)

Nie ma takiej możliwości, aby stanik zdeformował biust. Chyba, że ktoś nosi dzień w dzień biustonosz dwa rozmiary za mały... natomiast to raczej u kobiet, które rzadko noszą stanik widoczna jest deformacja. Piersi ulegają działaniu grawitacji i szybko stają się obwisłe i mało elastyczne.

Odnośnik do komentarza
Gość qfLWAmzaEdlU

Ja po prostu chcę ci podeiwzieć, że jestem nowy w blogowaniu i poważnie kochał swf3j blog internetowy. Prawdopodobnie jestem prawdopodobnie zakładkę swf3j wpis na blogu . Na pewno mają wspaniałe historie. Pozdrowienia dla dzieląc swoją stronę.

Odnośnik do komentarza

biustonosz push-up to fajna sprawa, przynajmniej ja tak mam, że dodaje mi trochę pewności siebie :) i oczywiście czasem lepiej ubrać taki biustonosz do dopasowanej sukienki czy też jakieś bluzeczki, bo fajnie optycznie powiększa biust.Tylko wiadomo biustonosz to bielizna a są sytuację kiedy pozbywamy się jej i wtedy tak jak pisały dziewczyny wcześniej facet może być nie miło zaskoczony :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...