Skocz do zawartości
Forum

Wkładki żelowe do stanika


Gość Pisankaoooo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pisankaoooo

Hej mam takie pytanie czy któraś z was używała może tych wkładek żelowych do stanika. Nie chodzi mi o te małe tylko ostatnio widzialam w skepie takie jakby na całą pierś i się zastanawiam czy coś takie się spelnia. Czy rzeczywiście nic nie widać i to powiększa biust?

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem to takie oszukiwanie siebie i innych osób, że ma się duże piersi. Poznasz jakiegoś faceta, dojdzie do zbliżenia, a tu wkładki wypadają...
Nie lepiej dobrać odpowiedni stanik do twojego rozmiaru?
Ja osobiście dziwnie bym się czuła z "czymś" w biustonoszu, na szczęście nie jest mi to potrzebne

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem pod gorlf to ok ale pod bluzki z większym deloktem to już nie bardzo bo może widac tą granicę pomiędzy skórą a wkładką. A już zupełnie sobie tego nie wyobrażam poczas sytuacji intymnych

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

dokładnie! Do golfu może założysz, a zrobi się ciepło i do dekoltu nie da rady i wtedy już każdy będzie wiedział, że sobie "wkładasz piersi". Zresztą nawet jakbyś teraz "powiększyła" sobie biust z małego do wielkiego tymi wkładkami, to też każdy by wiedział, że stanik sobie wypychasz

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mają ci poprawić samopoczucie to czemu nie. Wiele kobiet używa takich wkładek i uważa że są wygodne. Dobrze dobrane wkładki przy odpowiednim biustonoszu nie powinny się wysuwać, ale tak jak dziewczyny piszą - nie nadają się do głębokich dekoltów i mogą być mało komfortowe w lecie.
Oszukaństwo, nie oszukaństwo :) każda z nas ma w garderobie push-upy :) Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, nagłe powiększenie miseczki o 2 rozmiary może się wydać podejrzane dla otoczenia. W sklepach dostępne też są małe wkładki silikonowe które wsuwa się w kieszeń biustonosza, może wypróbuj najpierw takie. Są też całe biustonosze z silikonowym wypełnieniem modelujące kształt piersi.

Odnośnik do komentarza

Wkładki, o które pytasz to coś w rodzaju biustonosza pozbawionego ramiączek oraz poziomego pasa zapinanego z tyłu. Z roku na rok są one coraz bardziej popularne i coraz więcej kobiet po nie sięga. Można je założyć pod różnego rodzaju bluzki i sukienki bez ryzyka, że będą spod tych rzeczy wystawać ramiączka biustonosza. Trzeba jedynie uważać, aby nie aplikować ich na skórę posmarowaną balsamem, gdyż może to uniemożliwić ich umocowanie na piersiach.

Odnośnik do komentarza
Gość mariczka002

W sklepie internetowym 'ebras' widziałam coś takiego. Mają paręnaście modeli, różnych (na całą pierś i same wkładki) zawsze się obawiałam, że się odklei. Kiedyś w chińskim markecie takie kupiłam i porażka, pierś się mi nie mieściła, ale z tego co czytam, jak kupie oryginalne to chyba nie powinno być problemu:) Swoją drogą, polecam sklep jeśli nadal ktoś szuka wkładek, mają ogromny wybór, az sama byłam zaskoczona, a odkryłam to podczas szukania takich ozdobnych pasków do przyczepienia do biustonosza:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...