Skocz do zawartości
Forum

Jak wybrać strój kąpielowy?


Gość Daria to ja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daria to ja

Dziewczyny ratujcie bo musze wybrac strój kąpielowy czego nie robiłam od 100 lat! tylko jak wybrać?
zacznijmy od tego ze mysle nad jednoczesciowym bo jakkolwiek dwuczesciowy mi sie podoba tak jestem dosc ksztaltna i wiem ze brzydko bym wygladala w 2 czesciowym nie kazdy musi widziec faldki
a teraz pytanie - jaki kolor czy jakies wzorki? jaki krój? jaki stroj kapielowy mnie wyszczupli zamaskuje boczki? czy sa jakies stroje specjalnie dla grubszych dziewczyn zeby zakryc im troche uda np z mini spodniczka? prosze doradzcie bo w tej kwestii jestem całkowicie zielona!

Odnośnik do komentarza

postaraj znależć taki który np na przodzie bedzie mial biały pas ( albo jakiś inny jasny kolor) a po bokach będzie czarny wtedy bardzo się optycznie wyszczupli. Po za tym czukaj takich które mają ustywniane miseczki bo inaczej biust będzie przypominał naleśniki i edzie na wysokości brzucha

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

krągłe dziewczyny wcale nie muszą się wbijać w jednoczęściowe stroje! Są stroje w stylu retro z majteczkami z wysokim stanem, które zakrywają brzuszek lub nawet monokini zakrywające brzuszek, a kusząco odsłaniające plecy. Są też bikini ze spódniczkami, a także możesz dokupić sobie do bikini pareo (tak tak pareo, a nie paleo :D heheheh)
Oczywiście są też bardzo sexy jednączęściowe stroje, na allegro masz takich multum, bardzo stylowe!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...