Skocz do zawartości
Forum

Szampony i tabletki na zakola


Gość no...85

Rekomendowane odpowiedzi

mam zakola nigdy mi to nie przeszkadzalo ale ostatnio wydaje mi sie ze mam wlosow coraz mniej nie jestem niczego pewien co mam robic czy zaczac stosowac jakies szampony lub pigulki ?dodam ze mieszkam i pracuje w anglii.chcialbym sie upewnic i zrobic badania podjac jakies leczenie jesli bedzie taka potrzeba.w odpowiedzi chcialbym uzyskac koszta takich zabiegow jak i skutecznosc wykonywanych takich zabiegow.prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam!
Z opisu wynika, że cierpisz na łysienie androgenowe. Jest to najczęściej występujący rodzaj łysienia. Inaczej jest też nazywane łysieniem typu męskiego z uwagi na fakt, że wywołane jest działaniem męskich hormonów płciowych (androgenów) i stąd znacznie częściej dotyka właśnie przedstawicieli tej płci. Ma często charakter dziedziczny. W ramach leczenia stosuje się najczęściej farmakoterapię. By dobrać najlepszy preparat dla Pana proszę skonsultować się ze specjalistą dermatologiem.

Odnośnik do komentarza
Gość zbigniew załęski

Panowie systematyczność to podstawa, rano i wieczorem trzeba sumiennia stosować preparaty, ja osobiscie polecam procerin tabletki + rogaine ze sklepu www.odzyskajwlosy.com.pl, efekt gwarantowany, produkty w 100% oryginalne

Odnośnik do komentarza

Obecność zakoli świadczy o tym, że łysiejesz. Jest to stopniowy proces, który postępuje z roku na rok. Można temu zapobiec poprzez stosowanie lotionów zawierających w składzie minoxidil. Niestety są one dostępne wyłącznie na receptę, dlatego wcześniej musisz się udać do dermatologa.

Terapia prowadzi do zahamowania łysienia pod warunkiem, że preparat z minoxidilem jest regularnie stosowany.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...