Skocz do zawartości
Forum

Lampa kwarcowa


Gość Adrianeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adrianeczek

Dzięki. :) Znaczy to jest porada mojego dermatologa który stwierdził ,że po zakończeniu kuracji wyśle mnie na kwarcówkę. bodajrze na 7 sesji pierwsza zaczyna się od minuty. A czy to prawda że kwarcówka opala podobnie jak solarium ? :)

Odnośnik do komentarza
Gość ZielonaHerbata

moja znajoma kiedys sie tak naswietlala taka lampa w domu i tak ja poparzylo ze z tydzien jak burak chodzila myslalysmy z dziewczynami ze padniemy ze smiechu bo przed naswietlaniem sie chwalila ze to takie dobre ze ja opali ale niestety nie zastanowila sie nad czasem ile sie to stosuje

Odnośnik do komentarza
Gość Adrianeczek

Dzisiaj był pierwszy dzień kuracji :D i co mogę powiedzieć:). Będę miał jeszcze 9 sesji (razem 10). Pierwsza sesja a otrzymałem dawkę 6 minut. I odziwo nie mam czerwonej twarzy,ani żadnych poparzeń. Jedyne co jest nie tak to to że mam suche usta. Efektów jako tako nie widać... Nom ale cóż można oczekiwać po 1 zabiegu. Bardzo miłe uczucie :) Ciepło wali po twarzy... ;d Nom i personel był bardzo miły ;d. Kolejną relację napiszę po zakończeniu sesji... opiszę czy jakieś efekty są czy nie ma. A tym czasem trzymajta się ludziska :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...