Skocz do zawartości
Forum

Metody usuwania owłosienia łonowego


Gość bąbelkowa18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bąbelkowa18

Czesc :D:D
a półtora tygodnia mam 18 urodziny z tej okazji chcialaby TO zrobic z moim chłopakiem. Mam jednak dylemat o usuwanie włosów z TAMTĄD :D
wcześniej sobie goliłam maszynką ale czasem mnie podrażnia i nie jest tak idealnie gładko
powiedzcie mi prosze jakie są inne metody i które warto zrobić żeby było idealnie!!!!!!!
:D
dzieki :D

Odnośnik do komentarza

a półtora tygodnia mam 18 urodziny z tej okazji chcialaby TO zrobic z moim chłopakiem. Mam jednak dylemat o usuwanie włosów z TAMTĄD :D

a nie da się normalnie mówić, wstyd Cię ogarnia, że po prostu seks chcesz uprawiać a nie "robić TO" i chcesz usunąć owłosienie z miejsc intymnych a nie "z TAMTĄD" ?

maszynki sa najlepsze, jak bedziesz golić regularnie to po jakims czasie skora sie przyzwyczai.

Odnośnik do komentarza

Antonina tu dziewczyny mowily o jakiejs masci Hasceral bodajze ale ja nie stosowalam to nie wiem czy pomaga faktycznie

austeria: wazne ze wiemy o co chodzi :P a co do regularnego golenia, to nieprawda ja gole regularnie juz od kilku lat i zawsze mam krostki i podraznienia gdy wloski zaczynaja odrastac

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Ja tez raz probowalam depilacje woskiem ale na nogach i myslalam ze umre z bolu a co mowic TAM, balabym sie nawet pomyslec o tym, takze uzywam maszynki, chociaz efekt oczywiscie nie jest zbyt satysfakcjonujacy, ale nie znosze nawet delikatnego bolu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...