Skocz do zawartości
Forum

Powiększenie ust żelem Aquamid


Gość q. vanessa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość q. vanessa

Chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat powiększania ust żelem aquamind. Ja mam bardzo małe, wąskie usta, chciałabym je powiększyć, dlatego zaczęłam się dowiadywać o wielu kwestiach w tym temacie. Spotkałam się z różnymi opiniami na temat powiększaniu ust aquamid jedni bardzo zachwalają inni nie, czy ktoś wie coś na ten temat? czy warto?
Czytałam wypowiedzi dziewczyn ktore chwalą że mają juz kilka lat i że sa zadowolone ale jednak natknełam sie na opinie ze preparat powoduje ból źle się wchłania wędruje itd. Nie wiem juz co o tym myslec dlatego chciałabym się dowiedzieć co Wy o tym sadzicie.

Odnośnik do komentarza

dobra przekonałyście mnie, że nie warto :D
ja tez chcialabym mie cwieksze usta ale nie zaryzykowalabym ciekawe jakie to ma skutki uboczne jesli takie to ja dziekuje.
Slyszalam ze jak raz czy drugi powiekszysz usta to juz caly czas bedziesz musiala bo to sie wchlania i robia sie coraz mniejsze

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

Odnośnik do komentarza

Przecież aquamid się nie wchłania. Mam 2 ml tego praparatu w ustach i nic nie czuć uporczywego, żadnych grudek, usta są większe, nie do przesady i jestem zadowolona. cena za 2 ml 3200 zł.

Wcześniej miałam teyosal 1 ml ale się wchłonoł po czasie. Jednak usta zawsze po wchłonieciu zawsze troszeczkę są większe.

I niema porównania 1 ml teyosal i 1ml aquamidu. Teyosal wydajniejszy.

Odnośnik do komentarza

W składzie Aquamid'u znajduje się poliakrylamid. Niekorzystnym efektem ubocznym tego preparatu jest ryzyko wystąpienia ziarniniaków (nawet kilka lat po zabiegu). Na szczęście dolegliwości te występują rzadko. Ja osobiście rekomendowałabym preparat na bazie kwasu hialuronowego (HA). HA to substancja naturalnie występująca w naszym organizmie. Wprawdzie po iniekcji HA preparat z czasem ulega "wchłonięciu" - jednak jest bardzo bezpieczny dla naszego ustroju, a to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

muzyka
ej a to boli jak się to wstrzykuje? Bo mnie to zawsze zastanawiało?

Zabiegom wykorzystującym wypełniacze może towarzyszyć ból oraz uczucie rozpierania w obrębie partii poddawanej zabiegowi. W przypadku niektórych wypełniaczy nie stosuje się znieczulenia. Godzinę wcześniej, miejsca planowanego wkłucia można pokryć kremem znieczulającym (Emla). Część wypełniaczy jest dostępna wraz z lidokainą - substancją znieczulającą.

Odnośnik do komentarza

~Kasha
U mnie aquamid spowodował bolesne następstwa, mam grudy w ustach nawet 6 lat po zabiegu, część z nich musiała zostać usunięta operacyjne. Naprawdę zastanówcie sie 5 razy, albo moze możliwa będzie malutka próbka, zeby zobaczyć jak sie preparat zachowa.

Te grudki, o których wspomniałaś to właśnie ziarniniaki. Niestety to jeden z gorszych skutków ubocznych wypełniania tym preparatem. Niestety bardzo ciężko zredukować te zmiany.

Ziarniniaki nie występują po kwasie hialuronowym. Wspominałam o tym w poprzednim poście.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...