Forum Uroda

Siwe włosy w młodym wieku

~labradorka

~labradorka

Czy jest ktoś, kto w wieku 25 lat miał już siwe włosy? Ja mam niestety pełno, farby nie chcą kryć, jeśli już pokryją tote włosy są jaśniejsze i po 2 tyg schodzi. i są znów. Czuję wstyd, bo jestem młoda, młodo wyglądam a siwieję.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Daria to ja

~Daria to ja

u mnie w rodzinie wiekszosc osob ma siwe wlosy nawet ci w wieku 18 lat taka genetyka nic nie poradzisz i nie przejmuj sie w dzisiejszym swiecie mozna z tego zrobic naprawde fajna fryzure

Złośliwa

Złośliwa

ja tez mam siwe włosy u mnie pojawiają się one jak mam dużo stresu.. Może masz jakiś stresujący okres?

--

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

83736 zlosliwa Kobieta, 29 lat, Warszawa
~Marlenka3232

~Marlenka3232

Moja ciocia siwe włosy miała juz po 20-stce. odziedziczyla to po swoim ojcu, który również szybko osiwiał.
Jeśli farbujesz wlosy sama, w domu może powinnas iść do fryzjera, który dobrałby dla ciebie dobrze kryjącą, długo nie zmywająca się farbe. A kiedy zaczną odrastac ci siwe wlosy wystarczy znów iść do salonu by uzupelnic kolor i pokryć siwe odrosty :)

Deanerys

Deanerys

ale zobaczcie kristen mcmenamyteż bardzo wcześnie osiwiała i moim zdaniem wygląda pięknie. Na zdjęciu własnie ona i jej naturalnie siwe włosy:)

• th_siwe-wlosy-w-mlodym-wieku_26.jpg
--

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

83919 deanerys Kobieta, 32 lata, Kraków
~aga8

~aga8

yyy... jakoś nie podobają mi się te zdjęcie. Dużo lepiej by wyglądała, jakby miała włosy np. jasny blond ;)

RockBaby

RockBaby

a mnie się podobają. Ta modelka bardzo wcześnie zaczęła siwieć ale stwierdziła że nie będzie malować włosów. Zresztą siwy teraz jest modny...

--

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

321 rockbaby Kobieta, 26 lat, Częstochowa
aanielkaa

aanielkaa

włosy fajne ale nie kazdemu by pasowały, dużą rolę odgrywa uroda, tak samo czarne nie kazdemu pasują.
Moja znajoma ma normalne brazowe włosy a od dołu ma grube pasmo siwych. Całe włosy ma normalne a jedno pasmo siwe jej rosnie :))

17 aanielkaa Kobieta, 34 lata, Kraków
Deanerys

Deanerys

no to fakt np Córce Ozzego osborna siwe losy w ogóle nie pasują

--

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

83919 deanerys Kobieta, 32 lata, Kraków
dadaaria

dadaaria

no jej w ogole niewiele pasuje nie jest jakas super pieknoscia jak za bardzo przesadza z udoskonaleniem urody to gorzej na tym wychodzi wg mnie

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
~Zaza.

~Zaza.

bo to wszystko zależy od urody jaką ma właścicielka włosów. Tak jak nie każdemu pasuje rudy kolor tak samo nie każdemu będą pasowac siwe

aanielkaa

aanielkaa

mnie sie podobaja blond włosy z siwo srebrnymi pasemkami to taki ciekawy odcien bardzo mi sie podobaja :)

17 aanielkaa Kobieta, 34 lata, Kraków
~Dariusz Szwecja

~Dariusz Szwecja

Tak . wiem i jestem pewny ze problem lezy na podstawie - genetycznej.
To wlasnie w duzej mierze za to ze siwiejemy sa odpowiedzialne nasze geny. Mam pomysl :) zlaczmy sily i rozwiazmy sami ten problem .
Musimy miec wiecej naukowych informacji .
Musimy byc jak naukowcy . Zaczymajmy proces siwienia!

~Darek Szwecja

~Darek Szwecja

Czeka tu na tym form na Was !

Siwienie to inaczej utlenianie sie wlosow .

Ale dlaczego wlosy sie utleniaja ?

Melatonina ?

keratyna ?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Melatonina

Nastepnie - Enzym odpowiedzialny za siwienie

Plan jest taki : zbieramy informacje z internetu i dzielimy sie nimi tu na tym forum .
Genetyka - dna , tam w czasteczkach jest odpowiec , nasze komorki
szukajcie gleboko
Razem pokonamy ten "probjem" Nie bedziemy siwi !!! :)

Zeeeroo Stresu :)

Darek D. 27 lat

~Malinka1803

~Malinka1803

Hej u mnie też się pojawiają i zaczełam się stresować że się starzeje :-) ale fajnie widzę że nie jestem sama. Najpierw był jeden na czubku głowy a teraz jest ich tam już kilka i po bokach za uszami też po kilka rośnie cóż farba się zmyła i teraz wszystko wychodzi:)

~Dariusz Szwecja

~Dariusz Szwecja

Katastrofa te siwe wlosy - to nie jest faje . A farby , wogule o tym nie mysle ... Jedynie Nauka jest kluczem do rozwiazania tej zagadki.

Co tak naprawde dzieje sie w naszych komorkach ?

Stres to napewno . Ale tez genetyka . Nasze geny .

Musi byc cos co chamuje siwe wlosy

Pomyscie , jest 21 wiek

Dariusz D.

dzika nutria

dzika nutria

Dariusz co Ty dajesz jaki klucz do zagadki jaki 21 wiek jaka nauka?
przeciez wiele osob maluje włosy na siwo złwaszcza dziewczyny bo to fajnie wyglada a jak komus sie pojawiaja naturalnie siwe wlosy w mlodym wieku to są farby albo samoakceptacja przecież to nie trąd!!

ja bym nie CHamowała siwych włosów, nie wiem co to znaczy chamować to coś od chama?

83993 dzika-nutria Kobieta, 22 lata, Pszczyna
Chojrak Tchórzliwy

Chojrak Tchórzliwy

hahaha moze i tak
jest odchamić się
to może jest i chamować czyli dochamiać :D
śmiesznie że sie przyczepiłaś tego, ale faktycznie jedna literka i moze zmienic sens :)

84372 chojrak-tchorzliwy Mężczyzna, 28 lat, Ostróda