Skocz do zawartości
Forum

Płyn do płukania ust


dadaaria

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się zapytać jakich płynów używacie i czy w ogóle używacie płynów, bo ja próbuje róznych ale jakos nie moge znalezc tego jednego. Myslicie ze one naprawde sa skuteczne i chronią zęby i ogólnie jame ustną? Ja nie lubie, że one nie mają do konca takiego super świeżego zapachu i oddech nie jest super świezy, coś tam czuc ale nie tak jakbym chciała. Co polecacie i jak czesto uzywacie?

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

dobrych rzeczy nie trzeba reklamowac bo ludzie sami beda sobie mowic co dobre co zle taka prawda jak cos jest usilnie reklamowane to zniecheca mnie np bardzo odrzucilo od pewnej gumy ktora jest caly czas reklamowana. wlaczam wrzute reklama tej gumy właczam jakis filmik - reklama. To jest tak upierdliwe ze juz jej nie kupuje niedlugo bede sie bala otworzyc lodowke bo bede myslala ze zaraz wyskoczy mi ta guma. Straszne to i bardzo nachalne nawet nie mozna przewinac tych reklam tylko musisz obejrzec. Całkowity brak poszanowania dla ludzi dlatego juz nie kupuje tych gum, a filmikow nie ogladam, nie czekam tylko od razu wyłaczam nie chce zeby ktos mna manipulowal i nakazywal mi cos oglądać.

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...