Skocz do zawartości
Forum

Nadmierne owłosienie u nastolatka


Gość tomek040

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 13 lat i mam bardzo duzo wlosów na ciele.W wieku 11 lat pojawily sie wlosy lonowe. Jakies pol roku temu pojawily mi sie dosyc duzo wlosow na brzuchu i prawie nie widocznych wlosow na klatce piersiowej.Od nie dawna zaluwazylem ze mam bardz duzo wlosow w kroczu i w tylku.Jak prubowalem golic wlosy lonowe to zawsze mialem jakies podraznienia albo duzo krutkich wlosow zostawalo.Jeszcze nie wspomnialem o bardzo duzej ilości wlosow pod pachami.Co mam robić bo u kolegów nie zauważyłem żadnych wlosow na ciele a dziwnie się czuje przebierajac się po wf.Nawet Pan z wf powiedzial mi ze mam bardzo bujne owlosienie jak na moj wiek.Pan sam jest bardzo owlosiony i lubie byc tez tylko poprostu dziwnie sie czuje.

Odnośnik do komentarza

Nasilenie owłosienia w obrębie ciała jest związane z okresem dojrzewania. Jedni przechodzą go we wcześniejszym wieku, inni z kolei później. Ponadto, owłosienie u poszczególnych osób może się różnić intensywnością barwy włosa, grubością oraz gęstością. Myślę, że mocne owłosienie przestanie Cie martwić w momencie, gdy Twoi koledzy również wejdą w okres dojrzewania ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...