Skocz do zawartości
Forum

Makijaż na sylwestra


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się, jaki makijaż sobie zrobić na imprezę sylwestrową. Kupiłam sobie dziś sukienkę w kolorze ciemnego brudnego rózu. Sama mam ciemne włosy, oczy i jasną cerę. Jak sądzicie, jakie kolory będą pasowały do tej sukienki i tego typu urody? Nie chce robić smokey eyes, bo już mi się znudziło, miała go już kilka razy. Sądzicie, że będzie pasować czerwona pomadka i czarna krecha, czy może coś innego?

Odnośnik do komentarza

pomaluj sobie pod lukiem brwiowym troche jasnym cieniem moze byc z brokatem zeby rozjasnic powieke i miec makijaz na zabawe powieke pomaluj szarym lekko w kaciku oka i przyciemnij tak od srodka powieki. Zrob kreski na powiekach. dol tak samo pomaluj czarna kreska i troche rozmarz zeby bylo przydymione i potuszuj rzesy
róż i szaro srebrny bedzie ladnie wygladac :)

Odnośnik do komentarza

ja bym zaproponowała zrobienie kreski ale kocie oko. Jako bazę możesz użyć pastelowego łosiowego lub popielatego. Kreska zrobiona czarnym lub grafitowym eye linerem. Na dolną powiekę proponuję zrobić kreskę w kolorze ciemnej śliwki lub fioletu. Do tego ładnie wymodelowana twarz. i usta pociągnięte np jakimś czerwonym błyszczykiem, nie pomadka bo edzie za dużo szczęścia na raz

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

Odnośnik do komentarza

Witam!
Moim skromnym zdaniem powinnaś trochę zaszaleć z makijażem :) zgadzam się z jedną z dziewczyn, że fajnie by wyglądał czarno-szary z maliną, ale też możesz zrobić sobie bardziej neonowy makijaż :)
Podam ci kilka patentów na duże oko, a mianowicie - cień wyciągasz aż do końca linii brwi, a do tego pod cień/kreskę nałożoną pod oko nakładasz biały cień, który naprawdę otwiera oczy i ożywia makijaż.
Wg mnie czerwona szminka i kreska nie będą wyglądać dobrze. Jeśli masz jasną karnację - możesz wyglądać trochę blado. Polecam także nałożenie na policzki różu, sam fluid będzie wyglądał pospolicie...

Odnośnik do komentarza

trzeba mieć dobry aplikator. Możesz tez zrobić taki patent. Żeby było równe to przyklejasz kawałek taśmy klejącej i jak skończysz malowanie to go odklejasz delikatnie A co do makijażu to może coś takiego by ci się spodobało:

monthly_2011_12/makijaz-na-sylwestra_19.jpg

Look in the doubt we've wallowedLook at the leaders we've followedLook at the lies we've swallowedAnd I don't want to hear no more

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...