Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla chłopaka z okazji imienin


Gość NieWiem

Rekomendowane odpowiedzi

a ma samochód??? jesli tak to kup mu gałke do zmiany biegów w fajnym kształcie np. mały samochód albo jakaś czaszka czy coś, ja kupiłam swojemu taką gałke która była cała czarna z brokatem, bardzo fajnie wygladała jak sie mieniła zwłaszcza w nocy - od rauz ją przykręcił!

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogę dodać coś od siebie, to jestem zwolenniczką prezentów robionych samemu, a więc takich, które będą pamiątką dla kogoś, kogo chcemy obdarować. Z masy solnej, mozna zrobić miniaturkę samochodu jaki ma Twój chłopak. Mozna zrobić ją także z modeliny. Ukształtować samochód, nadać odpowiedni kolor, za pomoca pilniczka dopracować szczegóły. Dołączyć do tego łańcuszek z kółkiem jak w breloczku i zanurzyć we wrzątku. Modelina twardnieje i macie breloczek, który jest robiony przez Was, jest miniaturką samochodu jaki ma, albo o jakim marzy. Możecie zrobić także inne figurki jako breloczki. Ja spotkałam się z mini autami, gitarami elektrycznymi, czy np. duża figurka, ukształtowana na kufel, który miał służyć jako kubek na długopisy.

Odnośnik do komentarza
Gość malaczarn4

a ja bym mu zrobiła fotomozaike z jego zdjęciami, albo ze zdjęciami wszystkiego czym się interesuje w sferach motoryzacji - a jako główne zdjęcia bym np wasze dała, twoje albo jego :) ostatnio kilka firm robi takie fajne plakaty

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...