Skocz do zawartości
Forum

Liposukcja kawitacyjna


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Liposukcja o której piszesz, to tzw. liposukcja bezskalpelowa i efekty ponoć sa naprawde warte zabiegu, który redukuje zbędne centymetry i modeluje sylwetkę. więcej na ten temat możesz poczytać pod tym linkiem:
Liposukcja kawitacyjna

Pamietaj, aby dokładnie zapoznać się z przeciwwskazaniami, ponieważ z różnych powodów liposukcja nie może być wykonywana. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość marcelina ka

Nadmiar tkanki tłuszczowej można usunąć mtetodą Slimlipo, bardzo dobre rezultaty daje ten zabieg. W znieczuleniu miejscowym jest robiony, nie pod narkozą. ja wykonywałam go w elite w wawie, dobra opieka medyczna.

Odnośnik do komentarza

Widziałam taka możliwośc jednak nie jestem do niej przekonana. Czy to przypadkiem nie jest jedynie czary mary? Miałam kawitację na twarz i raczej nie przypisywałabym jej takiej dużej roli bo jest to jedynie delikatny zabieg. Nie twierdzę tutaj, ze trzeba koniecznie wybrać się na liposukcję operacyjną bo jest to dośc poważny zabieg, ale poczytajcie sobie o liposukcji wodnej body jet:

https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/bezpieczna-liposukcja-body-jet/

Liposukcja taka daje dobre rezultaty i jednocześnie jest o wiele bezpieczniejsza. Zdecydowałam się na nia bo wcześniej miałam bardzo duże problemy ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Jednak potem udało mi się. 

Odnośnik do komentarza
Gość MrcinNow

Według mnie zamiast brać się od razu za liposukcje warto najpierw przyjrzeć się metodzie Cosmosoft. To taka metoda z wykorzystaniem pola magnetycznego, które niszczy tłuszcz. Miałem spory problem z nadwagą i skorzystałem z cosmosoft w Esderm we Wrocławiu. Warto przypatrzyć się ich ofercie bo efekty są na prawdę świetnie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...