Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na obgryzanie paznokci


Gość Annna

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,
Mam 19 lat i jeden poważny problem, obgryzam paznokcie. Nie wiem co mam z tym zrobić, staram się opanować i jakoś to kontrolować ale szczerze mówiąc to kiepsko mi idzie. W towarzystwie chowam ręce bo wyglądają okropnie. znacie jakieś sposoby żeby oduczyć się obryzania paznokci?

Odnośnik do komentarza

ja jadłam paznokcie az do krwi az w koncu przez rok nosilam tipsy bo nie moglam wytrzymac jak patrzylam na takie poogryzane i po roku noszenia tipsow - skutecznie mnie oduczyly obgryzania naprawde, chociaz jak juz odrastaly to gyzlam i tipsy dlatego od razu dopelnialam co 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

gorzkie lakiery się nie sprawdzają bo ich smak zmywa się po umyciu rąk. Ja zapuszczałam paznokcie. tnz mówiłam sobie że np n jakąs tam imprezę chce mieć ładne paznokcie i nie mogę ich obgryzać. I to pomagało, póki mam długie paznokcie póty mam je ladne. Ale niech któryś mi się złamie to koniec, znowu gryzę.

Odnośnik do komentarza

wzorek gratis :D nie no ja bym chili nie chciala bo pewnie by mi jakies zolte plamy zostaly raz sobie kupilam lakier bezbarwny utwardzajacy pomalowałam chodzilam tak ze 2 dni bo odprysl a zostawil mi zolte plamy na paznokciach ;/

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...