Skocz do zawartości
Forum

Modne ciuchy dla mężczyzny


Gość FioletowaŚliwka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FioletowaŚliwka

Hej,
Mój mąż ma typ budowy misia. Wysoki, szeroki w barach, ale z lekkim brzuszkiem, który jest widoczny spod ubrań. Od roku walczy z nim, chodzi na siłownię, przeszedł na dietę. Jutro mamy iść na zakupy żeby kupić trochę modnych ciuchów, które wyeksponują jego postawę. I tu moje pytanie co jest modne, jak ubrać męża by był modny ale nie wyglądał jak nastolatek. Mąż ma 35 lat, 180 cm wzrostu i teraz ma atletyczny typ budowy, został mu tylko leciutko wypukły, ledwo widoczny brzuszek.

Odnośnik do komentarza
Gość FioletowaŚliwka

Nie chodzi mi oto żeby były od projektantów - aż tak bogaci nie jesteśmy:) Może nie tak się wyraziłam. Chcę aby mój mąż fajnie wyglądał, ale nie wiem co obecnie się nosi a czego nie wypada założyć. W modzie męskiej jestem w średniowieczu, ale odkąd mąż zrzucił zbędne kilogramy to zaczął bardziej zwracać uwagę na to jak wygląda i w co się ubiera. To on teraz ciągam nie po sklepach i pyta czy takie spodnie są fajne, a czy modne - może trochę to śmieszne, ale przy tym jest taki uroczy. Chciałabym mu jakoś dobrze doradzić, ale szczerze to na prawdę nie wiem jak i co mu powiedzieć.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Moim zdaniem dżinsy są ponadczasowe. Teraz jest dla mężczyzn tak duży wybór, że może wybierać, naprawdę... Myślę, że mężczyzna w wieku 35 lat powinien jednak zrezygnować z podartych dżinsów. Fajnie na każdym mężczyźnie wyglądają takie wycierane, ładnie podkreślają tyłek.
Góra hm... tu nie ma większego problemu. Mężczyźni mają o tyle dobrze, że co roku męskie ubrania na półkach wyglądają podobnie.
Wyrzeźbione ciało twojego faceta podkreślą koszulki na krótki rękaw. Jeśli jest opalony, to na pewno dobrze będzie mu w żywych barwach takich jak jaskrawa zieleń, soczysty niebieski czy nawet odważna czerwień i biel.

Odnośnik do komentarza

pisząc o powycieranych dżinsach miałam na myśli takie, które nie są w jednym kolorze, rozumiesz? Wyglądają na trochę podniszczone. Jasne, że dżinsy z dziurami nie są dla dorosłego faceta. Jednak nie widzę nic złego w takich trochę przetartych, że tak to nazwę.
A co do soczystych barw (nic o obcisłych koszulkach nie pisałam), to faceci naprawdę świetnie w nich wyglądają, zwłaszcza ci opaleni, ponieważ np mocny niebieski podkreśla opaleniznę. Mój ojciec chodzi w różnych kolorach (już o mężu nie wspomnę) i wcale nie wygląda śmiesznie. Ogólnie wygląda na młodszego niż jest, a żywe barwy jeszcze bardziej to podkreślają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...