Forum Uroda

Krosty na twarzy, szyi, dekolcie i plecach

~Anna

~Anna

Chciałam się dowiedzieć jak poradzić sobie z krostami które pojawiają się na szyji, dekolcie i plecach? Bo o twarzy to nie musze wspominać ;(

Odpowiedzi znajdują się poniżej

liryka

liryka

zrób sobie peeling oczyszczający, przemywaj twarz tonikiem lub żelem antybakteryjnym. Jeżeli to nie pomoże to idź do dermatologa lub kosmetyczki.

131 liryka Kobieta, 29 lat, Janów lubelski
fijolek

fijolek

Te krosty to trądzik? Z peelingiem przy trądziku trzeba uważac, bo można podrażnić. Najlepiej idź do dermatologa. Są różne odmiany trądzxiku. lekarz po oględzinach przepisze najlepsze środki, bo te najlepsze i tak będa na receptę.

--

Love, laugh and live! :)

9 fijolek Kobieta, 28 lat, Łódź
dadaaria

dadaaria

najlepiej iść do dermatologa żeby zobaczyć co to za krosty i co jest ich przyczyną ja krosty smarowałam maścią cynkową bo ona wysusza

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
sindy81

sindy81

a ile masz lat? jesli jestes nastolatka to pewnie masz problem z tradzikiem jesli nie to moze byc to cos powazniejszego

19 sindy81 Kobieta, 33 lata, Katowice
dadaaria

dadaaria

dermatolog koniecznie i nie rozdrapuj bo Ci slady zostaną!!

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
Lucka28

Lucka28

dermatolog ale musi być naprawdę dobry ja byłam u paru i dostałam maść do smarowania punktowego na taką ilośc to był koszmar w koncu jeden postawił diagnozę przeziebiona krew i tak już zostało ,masci pomagają dorazne a jak wyleczyc to całkowicie nikt powiedziec nie potrafi jesli macie dobry sposób to ja również z chęcią skorzystam

133 lucka28 Kobieta, 37 lat, Swarzędz
sindy81

sindy81

Lucka ma racje niektorzy dermatolodzy są do kitu ja miałam problem z krostkami na dekolcie byłam u 3 kupiłam siatke masci i tabletek i bylo coraz gorzej az w koncu odstawilam wszystko mylam sie zwyklym mydlem z apteki takim pomaranczowym antyalergicznym i po 2 miesiacach wszystko zniknelo

19 sindy81 Kobieta, 33 lata, Katowice
liryka

liryka

no ja kiedyś miałam taki przypadek, że poszła do dermatologa z wysypką, opisałam ją a on nawet mnie nie obejrzał. Coś tam pod nosem powiedział dał maść i koniec.

131 liryka Kobieta, 29 lat, Janów lubelski
Lucka28

Lucka28

w mojej miejscowosci jest dermatolog ,będąc u niego na wizycie usłyszałam że on doraznie przyjmuje i nie może zastosować długotrwałego leczenia:)

Lucka28

Lucka28

tak też nic nie dała,pozostaje mi się na razie męczyć

~madzia

~madzia

Czasem krosty biorą się z tego, że przesadza się z higieną i stosuje się za dużo środków. Głupio to brzmi, ale tak było u mnie. W końcu jak odstawiłam na miesiąc wszystkie środki czyszcząco-tonizująco-jakies tam to wszystko zaczęło sie goić i wracac do normalności.

fijolek

fijolek

Jesli krosty sa z wydzieliną to warto zrobić wymaz, żeby zbadać czy nie ma tam jakiś bakterii. Jak juz wiadomo co atakuje to łatwiej się tego pozbyć.

--

Love, laugh and live! :)

9 fijolek Kobieta, 28 lat, Łódź
Panda

Panda

madzia ma racje - nadmiar chemii wcale nie jest taki dobry skora potrzebuje naturalnych bakterii

229 panda Kobieta, 36 lat, Katowice
karolinexxx

karolinexxx

jest w aptece takie mydło pomaranczowe nie pamietam nazwy taka kostka pomaranczowa mydlo do mycia sie dla alergikow i na wysuszenie krost bardzo pomaga

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 29 lat, Karolkowo
Asioook

Asioook

jeśli to jest to mydło o którym myslę to ono nie tylko krosty wysusza... ale całą cerę...

--

Kto walczy, może przegrać. Kto nie walczy, już przegrał. Bertold Brecht

12 asioook Kobieta, 26 lat, Kraków
Pomocna

Pomocna

a próbowałaś peelingu?

--

Okropne jest to, że nie można ani żyć z kobietami, ani bez nich. George Gordon Byron

241 pomocna Kobieta, 32 lata, Kielce
~ola16

~ola16

U mnie tez facet-wlasciwie dziadek,bo do niego moja mama 20 lat temu chodzila- tez jest do kitu nawet nie spytal gdzie wystepuje tradzik,nie zobaczyl, pstrykal sobie cos na klawiaturze i opowiadal o orlich gniazach. Przepisal mi tylko epouildo i tyle na tradzik twarzy,szyi,dekoldu i plecow.U babki nie bylam , bo przepisuje leki na ktore niestety mnie nie stac. Dopiero co zdjelam aparat na zeby.Ogolnie jestem nieszczesliwa, bo mam jeszcze od 6 lat kifoze i skolioze. Nie.Wzrok mam dobry.

kosmetolog Joanna Hirszler

kosmetolog Joanna Hirszler

Odpowiedź eksperta

Koniecznie wybierz się do lekarza dermatologa, który oceni charakter tych zmian i dobierze odpowiednią metodę ich redukcji (ewentualnie leczenia).

Im szybciej skonsultujesz się z lekarzem tym lepiej ;)

88074 kosmetolog-joanna-hirszler Kobieta, 27 lat, Warszawa