Skocz do zawartości
Forum

Krosty na twarzy, szyi, dekolcie i plecach


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Czasem krosty biorą się z tego, że przesadza się z higieną i stosuje się za dużo środków. Głupio to brzmi, ale tak było u mnie. W końcu jak odstawiłam na miesiąc wszystkie środki czyszcząco-tonizująco-jakies tam to wszystko zaczęło sie goić i wracac do normalności.

Odnośnik do komentarza

U mnie tez facet-wlasciwie dziadek,bo do niego moja mama 20 lat temu chodzila- tez jest do kitu nawet nie spytal gdzie wystepuje tradzik,nie zobaczyl, pstrykal sobie cos na klawiaturze i opowiadal o orlich gniazach. Przepisal mi tylko epouildo i tyle na tradzik twarzy,szyi,dekoldu i plecow.U babki nie bylam , bo przepisuje leki na ktore niestety mnie nie stac. Dopiero co zdjelam aparat na zeby.Ogolnie jestem nieszczesliwa, bo mam jeszcze od 6 lat kifoze i skolioze. Nie.Wzrok mam dobry.

Odnośnik do komentarza

Ze swojej strony polecam na wypryski aplikator Hildegard Braukmann. Akurat u mnie dał on znakomite efekty, bo cera się odmieniła, wygląda dużo lepiej, zdrowej, bardziej okazale, ale też od razu zadowalającego efektu nie dało się uzyskać.

Odnośnik do komentarza
Gość Majeczxkaa

Ja na pryszcze na twarzy używam olejek z drzewa herbacianego ale to tylko punktowo ;) Zamiast kremów używaj olej kokosowy. Smaruj nim twarz zawsze na noc. Oczywiście po dokładnym umyciu twarzy. Ja do mycia twarzy używam żele ziaja. Na plecach czy dekolcie na większe możesz przykładać przekrojony czosnek. Polecam też Amol. Ja biorę tabletki ziołowe na trądzik. Też polecam. Nazywają się Nonacne. Sprawdz na tej stronie: https://zyciebeztradziku.pl/nonacne-tabletki-na-tradzik/ Jeżeli kupujesz to z zaufanej strony. Powodzenia!!! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...