Skocz do zawartości
Forum

Strzyżenie kręconych włosów


Gryzaczek20

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz okrągłą buzię to nie ścinaj włosów na krótko, bo będzie za dużo za okrągło, lepiej, żeby były dłuższe, ale zazwyczaj kręcone włosy mają dużą objętość to może lepiej je pocieniować, żeby dodac im lekkości. Grzywka z kręconych włosów to nie wiem czy dobry pomysł, jakoś tego nie widzę. A swoją drogą to jako właścicielka prostych włosów jak drut oficjalnie zazdroszczę loków :) Nie ścinaj ich, tylko lepiej zapuść, bo można fajne później je podpinać albo tylko na bok albo w jakies luźne koczki - bardzo mi się to podoba, taki romantyczny look :)

A powiedz co najchętniej być zrobiła z tymi włosami> Jaki efekt Cie interesuje?

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Z tymi fryzjerami i zdjęciami miałam już niejedno nieprzyjemne przeżycie... Nie chcę mieć bezkształtnej kopy na głowie. Problem jest w tym że moje włosy są naprawdę cholernie brzydkie... Skręt jest ładny, ale jak się pokręcą to wychodzi taka jedna wielka kupa kłaków. Niejeden raz zapłaciłam za fryzjera 3 stówki i wyszłam zapłakana. A kosmetyki poprawiające skręt? Wypróbowałam ich wiele, zawsze cholernie wysuszały mi włosy. Chyba nic się nie da z nimi już zrobić:(

Odnośnik do komentarza

To w końcu masz jakis pomysł na swoje włosy? Na pewno masz jakieś oczekiwania. Na Twoim miejscu nie słuchałabym się osób, które nigdy Cię nie widziały. To trochę ryzykowne... ;) a pisałaś, że już nie chcesz eksperymentować. Wiesz... żeby dobrze dobrać fryzure trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, m.in. ogólną budowę ciała, wzrost, twarz, czy chce się mieć fryzurę, która ma się sama układać czy może wymagac stylizacji (o ile ktos potrafi sam wokół siebie takie czynności wykonać), a także np. pracę (bo jeśli twoja praca wymaga związywania włosów to może łatwiej by było, aby były krótkie. Sama widzisz, że to nie takie hop siup.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Zdecydowałam się, już po strzyżeniu:D
Wyszło tak, że znajoma znajomej dała mi numer do kobiety, która robi cuda na głowie. Uwierzyłam. I się nie zawiodłam:)
Pocieniowała mi górę, tak, że włosy mają piękny kształt i ładny skręt. Tył zrobiła krótszy, przód dłuższy, żeby wysmuklić buzię. Grzywa długa, na lewą stronę, tak, że można zostawić kręcone, można wywinąć, wyprostować. Włosy układają się ekstra, jest ich dużo, ale przestały się puszyć, poprawił się skręt. Naprawdę, pięknie:)
A najśmieszniejsze jest to, że kobitka skończyła tylko kurs fryzjerski:) I robi prawdziwe czary!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...