Skocz do zawartości
Forum

Depilacja miejsc intymnych u mężczyzny


Gość Kamil

Rekomendowane odpowiedzi

mnie nie przeszkadza owlosienie u mezczyzny facet to facet wazne aby byl wykapany i czysty moze tez dlatego mi nie przeszkadza ze jakos nie mialam stycznosci z takimi bardzo owlosionymi kroczami moze wtedy zmienilabym zdanie

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

wiecie co :D :D :D zrobiłem jak mówiłyście ogoliłem jądra i przystrzygłem na górze wyglądał całkiem spoko jak bylismy w lozku i go zobaczyla to chyba jej sie spodobał :D nawet był seks oralny!!!! :D dzieki dziewczyny :D nie ma to jak porada kobiet wtedy sie wie na czym czlowiek stoi :D

Odnośnik do komentarza

Masz rację ale co z tego ze facet jest pachnący ale kudłaty? Jedno idzie w parze z drugim to po pierwsze, po drugie każdy ma inny gust , a o gustach się nie dyskutuje, po trzecie skoro Kamil poprosił o pomoc i z niej skorzystał i wszystko poszło jak należy po jego myśli , koleżanka tez była zadowolona , więc ja nie widzę tutaj żadnego problemu. Kto chce niech się goli a kto nie chce to niech tego nie robi. A o higienie to nie ma się co wywodzić bo to jest rzecz logiczna, że konieczne jest dbanie o czystość nie tylko "tam" ale i o całe ciało. Chodzi tu też o estetykę. Jakbys sie czuł bawiąc się vaginą lub ptaszkiem będąc kobieta i miał włosy na języku, w gardle i między zębami? Komfortowo? Bo jest duzo kobiet i mężczyzn których by to napawało wstrętem. Jeśli dla Ciebie depilacja to głupota i bezcelowa robota to ok, ja jednak myślę inaczej i wiele innych osób myśli podobnie jak ja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...