Skocz do zawartości
Forum

Kolorowe soczewki i soczewki powiększające oczy


dadaaria

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kolorowe soczewki

Hey. Od jakiegos miesiąca noszę kolorowe soczewki kontaktowe powiekszające Big Eyes w kolorze błękitnym, mam ciemno zielone oczy. Po sciaganiu soczewek zauwazylam ze moje oczy zaczynają po nich jaśnieć. Tzn tam gdzie miałam ciemnozieloną teczówkę zaczyna się rozjasniac i robić bardziej jasniejsza? Czy to normalne?

Odnośnik do komentarza

Tylku kupuj z zaufanego źródła. Kiedyś po taniości kupiłam, żeby przetestować i do dziś żałuję. Okropnie podrażniłam oczy. Poratowałam się czerwonym Starazolinem i całe szczęście pomogło, ale po raz drugi nie popełnię takiego błędu.

Odnośnik do komentarza

Noszę soczewki od kilku lat. Raz jedyny zapragnełam kupic sobie kolorówki... Nigdy juz nie kupie. Były okropne. Paskudne...a jakie niewygodne! Po 20 minutach bolały mnie oczy,szczypały,piekly,byl dyskomfort. Wybralam intensywny zielony... nie dość ze kolor wcaele nie mialy ładny, wygladaly jakby nadrukowane to w dodatku miały w srodku dziurę! Cos masakrycznego! Kupilam w hurtowni tam gdzie kupuje swoje. Nie polecam,nawet probowac, tylko wydacie pieniadze, chyba ze chcecie sie na wlasne oczy przekonac.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Ja osobiście nie nosiłabym soczewek dla poprawy koloru oczu . Jest mi to nie potrzebne i uważam , że lepiej oczu nie męczyć . Podobają mi się takie zwykłe dosyć , natomiast jakieś kocie albo czerwone itd. totalnie nie , wyglądają okropnie.

Metformina cena jest niezmienna tylko na stronie tej apteki, więcej opinii na ten temat można sprawdzić u mnie na blogu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...