Skocz do zawartości
Forum

Ciemne worki pod oczami


Gość PaulinaSopot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PaulinaSopot

Hej!
Mam na imię Paulina mam 27lat. Pracuję w firmie często na nocne zmiany. Mój problem to ciemne worki pod oczami i opuchnięta skóra wokół oczu. Nie wiem czy to z przemęczenia czy z niedoboru witamin ale wygląda to strasznie, dodaje mi kilka ładnych lat. Dodatkowo na tych workach pod oczami robią się małe, białe i grudkowate kropeczki. Co to może być i od czego? Jak się tego pozbyć i jak pozbyć się ciemnych worków i opuchlizny?

Odnośnik do komentarza

No niestety ja mam to samo. Byłam z tym u dermatologa, ale babka rozłożyła ręce i powiedziała, że taki mój urok. te kropki to gruczoły. Powiedziała mi, żeby wystawić je na słoneczko to powinny sie obkurczyć. Poza tym stosuje dwa razy dziennie kremy pod oczy, które obkurczają naczynka krwionośne, usuwaja zgromadzona w tym miejscu limfę, rozświetlają itd. Wybór jest spory, ale fakt faktem - stosowałam kremy po 50 zł i takie po 10 zł i efekt był bardzo zbliżony, więc nie warto przepłacać. Chyba, że się lubi fajne pudełeczka :) Kremy nie likwidują problemu, ale jak się ich używa regularnie to jest lepiej. No i jak używasz kremu pod oczy to mniejsza szansa, że zmarszczki w tym miejscu dopadną Cię wkrótce :)

"My own business always bores me to death, I prefer other people's" - O. W.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...