Forum Uroda

Za ciasne buty

~Firanka

~Firanka

Kupiłam ostatnio piękne szpilki. Skórzane, czarne, z kokardką. No cud miód. Jak je kupowałam to pani powiedziała, że się troszkę rozejdą w palcach, ale mija 2 tydzień ich noszenia i nic się nie zmienia. Buty cisną w palce niemiłosiernie. Dodam, że rozmiar mam dobry. Czy znacie jakieś domowe sposoby na za ciasne buty, bo nie ukrywam dałam za nie dosyć dużo i nie chce, żeby leżały w szafie

sindy81

sindy81

po prostu kupiłaś za małe buty, pani w sklepie zawsze Ci powie ze są piekne i ze sie rozejda bo chce sprzedac, to normalne. Nie wierz nigdy ekspedientkom. Oddaj buty albo wymień, ostatecznie odsprzedaj komuś.

19 sindy81 Kobieta, 33 lata, Katowice
Iskra

Iskra

skoro na długość są dobre to proponuję zrobić tak: weź szczelny woreczek nalej do niego wody i włóż do buta. Buta z woreczkiem wsadź do zamrażarki. Woda zamarzając zwiększy swoją objętość i rozszerzy buta.

14 iskra Kobieta, 28 lat, Lublin
sindy81

sindy81

i skóra popęka albo zrobią się pajączki jesli to nie jest naturalna skóra

Kulka17

Kulka17

ja tam na takie sprawy mam jedno rozwiązanie. Wkładam grube skrpety i chodze po domu w tych butach. Skarpety chronią nogę przed obtarciem.

13 kulka17 Kobieta, 20 lat, Tarnobrzeg
muszka19

muszka19

to po co kupowałaś takie buty????? masz za gruba nogę i tyle!!!!!!!

18 muszka19 Kobieta, 22 lata, Katowice
~Firanka

~Firanka

czy ja pisze po chińsku. Buty na długość są dobre.. Stopę mam szczupłą. Jeżeli nie masz nic innego do roboty tylko wyżywanie sie na innych z powodu własnych kompleksów to twój problem.

dadaaria

dadaaria

ale to Ty masz za ciasne buty, wiec to Ty masz problem :P

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
karolinexxx

karolinexxx

hahahahahaha ale to prawda, jak sie noga nie miesci to sie buta nie bierze :D

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 29 lat, Karolkowo
aanielkaa

aanielkaa

no tak.. pani powiedziala... pani powie o 3 dniowym produkcie ze dzisiaj przywieziony, oddaj buty i po sprawie

17 aanielkaa Kobieta, 34 lata, Kraków
sindy81

sindy81

bo jej sie noga nie mieści? no chybaze postawi na półce jako pamiątkę po nieprzemyslanych zakupach

muszka19

muszka19

moim zdaniem masz za grube nogi!!!!! o co Ci chodzi ja tez dla Ciebie pisze po chinsku?????? jak sie w cos nie miescisz to nie pchaj na sile pogodz sie z tym, ja nie mam kompleksow to Ty masz za male buty nie na dlugosc tylko na szerokosc i nie potrafisz tego zaakceptowac!!!!!!! i jeszcze uzalasz sie na forum jakie sa cudne, nalej se w nie wody i wstaw kwiatka przynajmniej uczynisz je praktyczne!!!!!!!!

18 muszka19 Kobieta, 22 lata, Katowice
~Mgiełka30

~Mgiełka30

"Co się czepiasz dziewczyny, TY idealna jesteś? Taka wspaniała i bez kompleksowa. A forum jest po to by pomagać, jak nie chcesz to się nie wypowiadaj. Może inni mają taki sam problem jak ona i też szukają rozwiązania panno Doskonała.

sindy81

sindy81

no a tak podsumowując to po co kupowac buty które są dla nas za wąskie?

~Rubinowa

~Rubinowa

bo czasami jest tak, że jak kupisz buty pasujące na obecną chwile to przy chodzeniu one się rozłażą i robią się za szerokie. Sama tak miałam z jedną parą. Buty skórzane a po 2 tygodniach musiałam kupywać zapiętki i przyklejać je bo mi buty z nogi spadały

karolinexxx

karolinexxx

mnie sie chyba tak nie zdarzylo a kupuje buty na targu lub w popularnych sklepach nie jakies tam super drogie czy skorzane

--

Nawet cień przyjaciela starczy by uczynić człowieka szczęśliwym.

15 karolinexxx Kobieta, 29 lat, Karolkowo
Iskra

Iskra

Ja kupiłam normalne skórzane buty, nie były jkaieś super drogie a pomimo tego się rozlazły. Nie wiem od czego to zależy. Czasami tak bywa.

14 iskra Kobieta, 28 lat, Lublin