Skocz do zawartości
Forum

Jak się malować do szkoły?


Zuza14

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka:)) Od niedawna zaczęłam się malować i chciałam się dowiedzieć jaki makijaż jest dla mnie odpowiedni. Mam niebieskie oczka, jasną cerę i jasno brązowe, proste włosy. Fryzurkę mam ale Avril Lanige - zresztą to moja idolka. chciałabym się malować tak jak ona, ale mama mówi, że jestem na to za młoda i to za bardzo wyzywający makijaż. A ja chce być jak ona, tak się ubierać i malować. Pomóżcie mi prooooooszę

Odnośnik do komentarza

ona jest artystką i maluje sie tak na scenę albo na sesję zdjęciową, w necie znajdziesz wiele fotek avril prywatnie i zobaczysz ze na co dzien prawie w ogole sie nie maluje. skoro malujesz sie od niedawna, to zacznij od maskary - tusz do rzęs, a w kącikach oka dotknij sobie pędzelkiem troszkę tuszu błekitnego, wtedy bedzie delikatnie a zarazem z kolorkiem podkreslajacym Twoje oczy :)

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

aniela, teraz pojsc do szkoly niepomalowanym to skazac sie na potepienie ze strony kolezanek, ja uwazam tak samo ze nie powinno sie malowac do szkoly ale powiedz to dziewczynom z liceum, ktore maja zrobione fryzury, malowane wlosy, tipsy i makijaz 5 kg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...