Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się wągrów?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

W przypadku zaskórników zamkniętych jak i aktywnych zmian skórnych polecam antybakteryjny, wyciszający zabieg laserowy peeling węglowy. http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/zabiegi-laserowe/laserowy-peeling-weglowy/

Jeżeli chodzi o zczerwienienie twarzy warto udać się na konsultację do specjalisty aby na żywo ocenił Pani problem. Rumień, rozszerzone naczynka na twarzy można zamknąć laserem (np Gemini). Bardzo ważną kwestią jest również odpowiednia pielęgnacja domowa, dostosowana do rodzaju cery.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Kaśka1238

A słyszałaś o maseczkach azjatyckich? Ostatnio kupiłam i się zakochałam :) Fajnie działają! Jedynym minusem ze skora sie łuszczy po zabiegu. Poradziłam sobie z tym zwyklym serum z witaminą C- w moim przypadku tym i teraz jest juz super :P

Odnośnik do komentarza

~Kaśka1238
A słyszałaś o maseczkach azjatyckich? Ostatnio kupiłam i się zakochałam :) Fajnie działają! Jedynym minusem ze skora sie łuszczy po zabiegu. Poradziłam sobie z tym zwyklym serum z witaminą C- w moim przypadku tym i teraz jest juz super :P

Taaaak, maseczki azjatyckie cieszą się ostatnio dużą popularnością :) Jeszcze nie przetestowałam, natomiast z pewnością polecam serum z witaminą C- jest super! Używam 20% z firmy Obagi, przyjemna konsystencja, piękny zapach i efekty widoczne już po kilku tygodniach od stosowania :) Twarz wygładzona, nawilżona, rozświetlona. Uwielbiam ten produkt :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś ma problem wągrów zdecydowałam sie na oczyszczanie twarzy. To taki zabieg dosc długi 3 godzinny polegajacy na usunięciu wągrów,stosowaniu wielu maseczek,regeneracji skory twarzy roznymi specyfikami. Po zabiegu sie wyglada strasznie ale są efekty trzeba jednak go powtarzac a cena nie jest mala.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Eleonora Dusko

U mnie bardzo często pojawiają się wągry na nosie i strasznie to wygląda, próbuję się obecnie dokształcić na temat wągrów aby wygrać z nimi walkę... Na pewno warto wiedzieć jak powstają wągry na nosie, wiedząc to, będziecie w stanie zapobiegać temu procesowi i skutecznie je niwelować!

Odnośnik do komentarza

Ja mam ten sam problem... mam cerę mieszaną, wrażliwą. Trądziku nigdy nie miałam, natomiast borykam się z wągrami na nosie, na zabiegi u kosmetyczki mnie nie stać, dlatego staram się stosować jakieś tańsze, nawet domowe sposoby. Przeczytałam, że maseczka z węgla aktywnego jest pomocna, zastosowałam ją rozgniotłam 3 tabletki i dodałam trochę jogurtu, efekt był zadowalający. Chociaż po jednym zastosowaniu nie spodziewam się cudów:) Spróbuj! :) Ja będę starać się nakładać ją dwa lub raz w tygodniu i zobaczę jakie będą efekty po dłuższym jej stosowaniu:) Następnym razem dodam żelatynę.

Odnośnik do komentarza

- dwuetapowe oczyszczanie to demakijaż (płynem micelarny, mleczkiem, olejem) a potem mycie (żelem, emulsją)

- peeling jaki u mnie to sprawdza to BANDI do cery trądzikowej, orientana kali musli, ale opcji jest dużo, ja nie lubię tych mechanicznych,

- wit C dla dzieci się nie nada, bo nie jest to spodukt kosmetyczny, nie będzie skuteczna. Sera z Wit C która ja używałam to Eliksir z Vianka i serum z Soraya just glow, jest jest dużo innych opcji, z Miya, Basic lab, pharmaceris, jest kilka wersji Wit. C i każda działa trochę inaczej, może być serum żelowe albo olejowe,

- niacynamid do składnik kosmetyczny, który działa naprawdę dobrze na wiele różnych problemów, nie powinno się go łączyć z kwasem askorbinowym, ale z innymi formami wit. C już można, to serum z miya, soria just glow mają właśnie połączenie Wit. C i niacynamid.

Lubię też wybrać się na oczyszczanie wodorowe do kosmetyczki:

https://www.derma-med.pl/oczyszczanie-wodorowe/

Na stronie jest opis zabiegu 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...