Skocz do zawartości
Forum

Wągry na nosie + plamy na czole + sucha skóra


MarcelZar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu borykam się z wągrami na nosie, i dziwnymi plamkami na czole. Nie wiem w jaki sposób walczyć z tymi objawami aby jednocześnie nie podrażnić mojej suchej skóry. Próbowałem już przypadkowych toników i peelingów ale nie przynosiło to rezultatów. Zdjęcia robione są po kąpieli kiedy to zmiany są najbardziej widoczne. Jakich kosmetyków mam użyć aby się tego pozbyć ? Dodam, że odżywiam się zdrowo.

monthly_2017_04/wagry-na-nosie-plamy-na-czole-sucha-skora_4632.jpg

Odnośnik do komentarza

Hmm a myślales o wizycie u kosmetyczki? Bo powiem Ci ze na wągry to najlepsze jest oczyszczanie twarzy. Na plamy tez taka wizyta moglaby poradzic. Natomiast sucha skóra wymaga odpowiedniej pielegnacji ale to juz sam musisz o nia zadbać.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Ja na wągry używam maseczek które wyciągają wągry pozostawiąjąc czystą skórę. Jeśli nie chcesz kupować bo na przykład nie wiesz czy ci pomoże zrób ją sama, na interneciie jest mnóstwo domowych przepisów na maseczki nawet z 2 składników. Jeśli chodzi o plamy to może jakieś uczulenie? Zasięgnij porady lekarza

Odnośnik do komentarza

nie jest to jakiś największy dramat jeszcze, więc z tym oczyszczaniem twarzy to bym bardziej postawiła na domowy proces niż od razu kosmetyczkę! są na ten przykład szczoteczki do oczyszczania twarzy, które wymiatają wszystkie zanieczyszczenia po całym dniu, dodatkowo pobudzają krążenie i nawet wchłanianie kremu jest dużo lepsze, także kondycja skóry powinna się poprawić dosyć szybko. ja mam już kilka miesięcy braun face z nakładką peelingującą i w sumie na tym jednym urządzeniu wyprowadziłam swoją cerę na prostą

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Lola napisał:

Lepiej walczyć z problemami skóry od wewnątrz, oleje konopne z CBD działają przeciwzapalnie, oczyszczająco i nawilżająco. Odmładza naskórek i bardzo dobrze radzi sobie z trądzikiem. Ja używam z tej strony i jestem zadowolona! 

https://canapharm.pl

Co za bzdura. Walka od wewnatrz poprzez wchlanianie substancji bezposrednio przez dotknieta problemem skore jest rownie wazna.Trzeba ją nawilżać, redukowac sebum (jezeli jest) i oczyszczac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...