Skocz do zawartości
Forum

Operacja plastyczna.


Gość Kompleks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , co ogólnie myślicie o operacjach plastycznych ?
Może ktoś z was jakąś przeszedł i mógłby dać jakieś słuszne rady ? Chciała bym sobie zrobić korygację nosa , ponieważ jest szeroki , z daleka wygląda jak kartofel . W dodatku mam trochę małe oczy i to wygląda brzydko , przez to czuję się bardzo źle i mam ogromne kompleksy .
Ogólnie kształt oczu ok , usta ok , kości policzkowe ok , ale właśnie ten cholerny nos wszystko psuje . Nie jest On garbaty , ale jest tylko szeroki i jakby tak trochę gruby na czubku . Dużo ludzi mi to odradza , co sprawia u mnie tylko irytację .Od razu sobie wyobrażają , że będę jak żywa lalka Barbi. Niby ten problem da się załatwić przy pomocy dobrego makijażu , ale ja nie chcę zaraz po zmyciu makijażu widzieć ten sam wstrętny problem . Dla mnie to będzie jeszcze bardziej sztuczne niż ta operacja plastyczna .
Miał lub ma ktoś ten sam problem ? Ile kosztuje taka operacja plastyczna ? Jak dobrać hirurga który rzeczywiście mi w tym pomoże zamiast to jeszcze bardziej zepsuć ?
Pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze aby czuć się dobrze we własnej skórze i w pełni siebie akceptować. Jeżeli z jakiegoś powodu jest to niemożliwe a istnieje szansa poprawy wyglądu i samopoczucia to uważam, że to nic złego skorzystać z zabiegu chirurgii plastycznej. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana dodatkowymi informacjami na temat operacji, ceną zabiegu oraz odpowiada Pani klinika we Wrocławiu, proszę o mailowy kontakt: mkociatyn@arsestetica.pl Korzystamy z urządzenia VECTRA XT, które pozwala na zobrazowanie przewidywanych efektów operacji. Urządzenie poprzez bardzo wierne symulowanie efektów umożliwia weryfikację oczekiwań pacjenta.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...