Skocz do zawartości
Forum

cienie pod oczami


Gość romek_25l

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dużo pracuję z komputerem, praca wymaga tego ode mnie. Moje oczy są przemęczone, cienie pod oczami..
Moje pytanie do was, czy można te cienie zredukować na przykład jakimś sztyftem nawilżającym czy już cienie zostaną na zawsze?

Odnośnik do komentarza

Tak możesz coś z tym zrobic. Jest wiele sposobów w tym nawet i domowych.
Mozesz po pracy nałozyc na oczy schłodzone plastry ogórka i tak odpocząc 20 minut. Mozesz zamiast ogorka wykorzystac plaster ziemniaka:-)
Poza tym zrob sobie "swietlika" z naparu czarnej herbaty czy mleka lub najlepiej rumianku.Bardzo dobra dla zredukowania opuchlizny i przemeczenia jest nawet zwykla czysta zimna woda.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandrynka

Ja zmagam się z tym problemem kosmetycznym od wielu lat. Juz nawet myślałam, że taka moja uroda.. Cienie pod oczami mogą być spowodowane nierównomierną pigmentacją wtedy są nazywane cieniami barwnikowymi lub mogą być skutkiem nadmiernie widocznych naczyń krwionośnych – cienie naczyniowe. Nasilają się z wiekiem, przy dużym zmęczeniu oraz przy pogorszeniu stanu zdrowia. W moim przypadku skuteczne okazały się zabiegi mezoterapii igłowej Fusion. Polecam, można je wykonać w klinice Estivance.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...