Skocz do zawartości
Forum

Czym tonizować twarz?


adriana203

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki masz typ cery?
Bo jak wrażliwą, skłonną do podrażnień to odradzałabym te dwa produkty, bo mi kiedyś strasznie podrażniły twarz.
Proponowałabym się rozejrzeć za takimi preparatami jak woda termalna (Vichy taką produkuje) albo tonik micelarny, jeśli chodzi o oczyszczenie i nawilżenie twarzy.
A co do samego nawilżenia to lepiej poszukaj kremów z wyciągiem z brzozy, nagietka, aloesu, dyni, to są naturalne składniki, które świetnie nawilżają twarz. No i warto pomyśleć o dodawaniu olejów od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza

U mnie się sprawdza esencja tonizująca od bielendy z serii blue matcha ? Co najważniejsze dla mnie, wiele toników mnie wysuszało i bardzo ściągało skóre ? ten jednak się rożni i fajnie odżywia skórę! Dokładnie ten produkt nazywa się Blue Matcha blue mist essence 

Odnośnik do komentarza
Gość Tamara99
41 minut temu, Gość Kasia napisał:

ja używam teraz z Bielendy tą różową serię, rose quartz i tam jest też mgiełka tonizująca. Jestem bardzo zadowolona z efektu plus cena jest super! 

Też ostatnio odkryłam tę serię, uwielbiam tę mgiełkę, bo jest bardzo łatwa i szybka w użyciu. W ogóle kocham całą tą serię ❤️❤️

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.05.2022 o 13:39, Gość liza napisał:

No ja mialam raz jakis tonik ale potem cala buzia czerwona i sie wystraszylam, przestalam go uzywac.. moze polecicie cos delikatniejszego, do wrazliwej cery?

U mnie tonik strasznie się lepił, o wiele bardziej wolę esencję tonizującą. Fajną ma bielenda, dokładnie ten produkt pochodzi z serii blue matcha 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...