Skocz do zawartości
Forum

Golenie włosów łonowych


Gość foto

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o higienę to ja uważam, że włosy w tym tylko przeszkadzają. Osadza się na nich mocz, wiadomo, ze w każdej sytuacji jesteśmy w stanie podmyć się po korzystaniu z toalety, a papier nie załatwi tu sprawy. Nie wspominając już o tym, jak ma się okres, to dla mnie jest straszne. Ja wolę mieć zero lub mały paseczek - jest mi zdecydowanie wygodniej, bo kiedy nie depilowałam miejsc intymnych, a na przykład założyłam koronkową bieliznę to czułam normalnie ciągnięcie za włoski. Zaczepiały się o koronkę i przy chodzeniu, siadaniu czułam ból. Zgadzam się z poprzedniczkami - wygląda fatalnie jak włosy wystają spod bielizny, czy stroju kąpielowego. Zdecydowanie ta część ciała wygląda dużo, dużo ładniej bez buszu.

Odnośnik do komentarza

Włosy łonowe chronią przed bakteriami miejsca intymne. Po prostu je zatrzymują. Faktem jest, że wyglądają nieestetycznie, a te wokół warg ciężko jest ogolić. Jednak są sztuczki, które pozwalają kobiecie wyglądać na zadbaną, a jednocześnie nie trzeba się długo męczyć z włosami. Przysłowiowy "pączek" (hehe) golisz golarką, wokół warg możesz po prostu je przystrzyc, żeby nie były tak długie i nie wystawały spod bielizny :) Innym sposobem na szybkie pozbycie się owłosienia intymnego jest salon kosmetyczny, ale dziewczyny często wstydzą się rozebrać przed obcymi.

Odnośnik do komentarza

Hej. ja podbijam temat ale nieco z innej strony. Mam okropne podraznienia po goleniu. Wloski odrastaja praktycznie w ciagu kilkunastu godzin i przez kolejny tydzien nie ma szans na ponowne golenie gdyż robią się ranki i krostki. Golę się "na łyso" z wygody i upodobań ale niestety nie tak często jak bym chciała. Czy macie jakiś sposób na podrażnienia lub golenie?
Z włosem a później pod włos robię zawsze wiec niestety nie działa... Próbowałam woskiem ale efekt wciaż ten sam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...