Skocz do zawartości
Forum

Grudki w ustach po kwasie hialuronowym.


Slimba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, postanowiłam poprosić tu o opinię/ poradę. Ponad 2 tyg temu miałam pierwszy zabieg iniekcji kwasu hialuronowego w usta (niecałe 0,5ml), natomiast tuż po nim okazało się, że w górnej wardze po lewej stronie, gdzie jako dziecko miałam mocno rozcięte usta od wewnętrznej strony, utworzyła się grudka. Oczywiście kwas uwydatnił to nieszczęsne miejsce. Odczekałam 2 tyg, w międzyczasie miałam rozmasowywane to miejsce, niedoskonałość minimalnie się wchłonęła, jednak postanowiłam aby dostrzyknięto mi preparat, by choć minimalnie zniwelować tę wystającą grudę. Podczas nawet lekkiego uśmiechu zaburzała ona baaardzo tę linię, gdzie usta się łączą. Jestem dziś nieco ponad dobę po dostrzyknięciu kwasu. I jestem podłamana, bo owszem, widziałam różne obrzęki, grudki wyczuwalne w zasadzie jedynie pod palcami, a u mnie koszmar. Ta linia stykania się ust jest ok jedynie, gdy mam je zamknięte Teraz mam nie tylko tamtą grudkę, ale dodatkowe grudy bliżej środka ust oraz po prawej stronie. Wiem, że to dosyć wcześnie na moje osądy, ale podczas uśmiechu, gdy skóra się napina, widać uwypuklenia przysłaniające spory kawałek moich zębów, no fale dunaju. Nie ruszam tego, nie rozmasowuję, bo boję się obrzęku i, że coś naruszę. Nawiasem, mimo, że w górną wargę było podane mniej preparatu, to jest ona praktycznie szersza od dolnej, boję się, że ten efekt się utrzyma ;/ I z tej dezorientacji rozważam już hialuronidazę. Użyto kwasu ALIAXIN FL. Błagam o podpowiedź.
W razie potrzeby załączę zdjęcia.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedź Pani Joanno. Minęło ponad 2 tygodnie, dzięki Bogu usta doszły do siebie i teraz jest naprawdę ładnie. Ogólnie ten kwas jest dość gęsty w porównaniu z innymi, to był podobno pierwszy powód. Drugi, że miałam wstrzykiwany preparat w tę dolną część wargi, co początkowo dało taki efekt. Miałam powiedziane, żeby nie masować , bo nie ma potrzeby, natomiast oczywiście byłam na tyle zdeterminowana, że stwierdziłam, że gorzej nie będzie i rozmasowywałam 2 wieczory pod rząd. Budziłam się następnego dnia z poważnie przypuchniętą tą górną wargą, ale przynajmniej widziałam, że zaczyna się wszystko ładnie układać. Bałam się początkowo, że obrzęk będzie całkiem wielki, plus te grudki były naprawdę twarde i obawiałam się, że zrobię sobie tylko gorzej. Teraz efekt jest świetny, to było tylko 0,5ml, ale ja swoje usta mam kształtne i na pewno nie małe, więc różnica jest znikoma. Cieszy mnie, że nawilżenie jest odczuwalne i że te złote proporcje ust są zachowane. Przyznaję, że byłam o krok od hialuronidazy, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...