Skocz do zawartości
Forum

Zabiegi na naczynka Gdańsk


Gość linka45

Rekomendowane odpowiedzi

Mam cerę naczynkową oraz z wiekiem problem pogłębia sie coraz bardziej.ZIma to najgorszy dla mnie okres bo naczynka pod wpływem zimna pękają oraz mam czerwone policzki. Muszę używać mocnych podkladów aby to zakryć a wiem,ze takie podkłady rownież nie są takie dobre. Moze ktoś tutaj jest z pomorskiego oraz doradzi czy są jakieś skuteczne zabiegi gabinetowe, które dają dobre efekty przy takiej cerze?

Odnośnik do komentarza

Ja również miałam problem z taką cerą, wiem więc co przeżywasz. Pomogło mi na to dopiero laserowe zamykanie naczynek. Byłam na zabiegu w Gdańsku, w prywatnym ośrodku medycznym Clinica Cosmetologica dr. Michajłowskiego.
Znajduje się on na ulicy Marii Curie-Skłodowskiej na Wrzeszczu.
Naprawdę polecam ten zabieg, ja przeszłam go 4 razy i nie mam już problemu z tymi pajączkami na twarzy.

Odnośnik do komentarza

Czy laser nie jest bardzo inwazyjnym zabiegiem ? Oraz czy bylo to dla Ciebie bolesne? Pewnie bym wytrzymała ale wolę się w razie czego nastawić na to co mnie czeka ;) Dasz może mi tutaj jakiś nr telefonu? Chciałabym sie dopytać o ceny.

Odnośnik do komentarza

Tu masz numer telefonu do ośrodka: +48 791 604 604
Zabieg nie był zbyt przyjemny, ale mimo wszystko nie bolało. Powiedziałabym raczej, że szczypało. Jednak było to do wytrzymania i efekt zdecydowanie był tego warty.
No i zabieg podobno nie jest inwazyjny, światło lasera trafia bezpośrednio w naczynko, nie ma też ryzyka poparzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...