Skocz do zawartości
Forum

Czy odzyskam utracone włosy?


Gość czarnakarolina1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarnakarolina1

Witam serdecznie Od grudnia zeszłego roku strasznie wypadają mi włosy a raczej lecą. Od stycznia przeszłam leczenie: Trichogram w normie w zastrzykach  w zastrzykach Gelacet Hormony są w normie lekko tylko progesteron jest podwyższony Cukrzycy nie mam Stresów nie mam aż nadto- zresztą kto ich nie ma? Utraciłam 3/4 włosów. Modle się każdego dnia by to się skończyło wkońcu. Nikt nie zna przyczyny a ja mam już w szafie peruke której nie chce nosić bo mam dopiero 26 lat.... Proszę mi pomóc.... dziękuję

Odnośnik do komentarza

Witaj!

Trudno jest stwierdzić, czy odzyskasz utracone włosy. Poziom utraty owłosienia może sugerować, że problem jest dość poważny. Może skonsultowanie się z innym specjalistą da pożądany efekt? Jeśli okaże się, że Twoich włosów nie da się uratować należy zastanowić się nad alternatywną formą odzyskania włosów jaką jest przeszczep.

Odnośnik do komentarza

Ja z zabiegu FUE bardzo jetsem zadowlony. Odrsoły mi włosy na głowie , a już miałem łysienie. Zabieg jest pod znieczuleniem miejscowy , a daje bardzo dobre efekty, mog erówniez polecić lekarza u którego robiłem dr Tomasza Mierzwińskiego z kliniki Bona Dea w Krakowie

Odnośnik do komentarza

Witam, a nie myślała Pani o przeszczepie włosów ? Teraz wiele się o tym mówi. Znalazłam kilka informacji szukając pomocy dla męża na zakola i doczytałam, że kobiety także mogą skorzystać z transplantacji włosów bez konieczności golenia głowy. Podsyłam link do strony, może akurat uda mi się jakoś Pani pomóc :)

https://meditravel.pl/przeszczep-wlosow/

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...