Skocz do zawartości
Forum

dlugowlosa-ale zadbana


Gość liliputz

Rekomendowane odpowiedzi

mam dlugie wlosy,ponad 50cm, obciete rowno, jednak mam cieniutkie wlosy i mam wrazenie ze wygladaja na zaniedbane, jak powiedziec fryzjerce by obciela mi troszke tylko-bo kocham wlosy- ale zeby to mialo jakis wyglad, lekkosc. Bo narazie mam oklapniete. jestem szatynka o cienkich wlosach koncowki sa jasne

Odnośnik do komentarza

Jeśli zależy ci na tym, aby optycznie zwiększyć objętość fryzury to dobrym rozwiązaniem będzie cieniowanie włosów. Z tym, że w tym przypadku poszczególne partie włosów mogą zostać mocniej ścięte. Także fryzjer nie tylko podetnie końcówki, a nawet więcej. Część włosów będzie dłuższa, a część krótsza. Dzięki temu będą się one układać w taki sposób, że fryzura będzie sprawiała wrażenie "pełniejszej".

Odnośnik do komentarza
Gość miliana33

Ja również mam takie długie włosy ale staram się ich nie cieniować tylko podcinam regularnie końcowki. Długie włosy mają to do siebie,ze się wysuszają tak wiec trzeba zawsze bardziej dbać o ich kondycję. Jeśli chcesz aby zawsze wyglądały ładnie powinnas zrezygnować ze sztucznych szamponów oraz odżywek na rzecz naturalnych. Słyszałaś może o olejowaniu? Jest skuteczne.Ewentualnie jeśli nie chcesz się w to bawić to spraw sobie odżywkę z olejkami. Bardzo fajna jest nowa odżywka w Biedronce Perfect Me. Jest tania a nie zawiera sztucznych składnikow oraz dobrze odżywia długie włosy.

Odnośnik do komentarza

~Kasiula 87
tez mam długie włosy. Dbam o nie stosując różnego rodzaju olejki. Jednak ostatnio są dosyć oklapnięte :(
Możecie polecić jakiś dobry naturalny szampon lub odżywkę?

Stosuj szampony typu "volume", które odbijają włosy u nasady. Poza tym, możesz stosować specjalne pianki i proszki, które sprawiają, że włosy delikatnie unoszą się tuż przy skórze głowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...