Skocz do zawartości
Forum

Kobiecy wąsik


Gość bąbel88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bąbel88

Hej.
Mam problem. Chyba zrobilam glupote. Jestem blondynka, ale nad warga mialam od jakiegos czasu delikatnego wasika. Jasny, nad kacikami ust troche ciemniejszy. Ale widoczny, bo kilka osob zwróciło mi na to uwagę. Depilowalam najpierw woskiem, potem kremem, jednak po obydwu mialam straszne podrażnienia, ktorych dlugo nie moglam sie pozbyc. I potrzebuję na jutro dobrze wyglądać, wiec nie wiem co mnie podkusilo ze zgolilam go maszynka :((( czy juz po jednym razie wasik odrosnie gestszy, ciemniejszy i twardszy? Bardzo sie martwie, bo do tej pory to byl maly problem, ale jak zacznie tak odrastac jak niektorzy pisza, to sie zalamie ; ( prosze o odpowiedz, czy jednorazowym goleniu wasika wlosy stana sie duzo bardziej widoczne.
Jeszcze chce dodac, ze czasami z lenistwa przycinalam go nozyczkami i nie odrastal ani grubszy ani gestszy ani ciemniejszy

Odnośnik do komentarza

Po jednorazowym zgoleniu włosków możesz mieć wrażenie, że odrastają one mocniejsze, ale tak naprawdę nie będzie to miało zbyt dużego wpływu na ich pogrubienie. Następnym razem może pomyśl o zastosowaniu gotowych plastrów z woskiem, które znajdziesz w sklepach z kosmetykami. Za ich pomocą usuniesz niechciany wąsik na kilka tygodni i nie przyczynisz się do wzmocnienia włosków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...