Skocz do zawartości
Forum

zabiegi na cellulit


Gość nesssa-sergeevna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nesssa-sergeevna

Hello. Pod koniec sierpnia wybieram się na urlop i do tego czasu chciałabym pozbyć się cellulitu. Co polecacie na to paskudztwo? Póki co staram się zdrowo odżywiać i ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu...co mogę jeszcze zrobić?

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, że starasz się zdrowo odżywiać i ćwiczysz, bo to dwa główne czynniki, które są niezbędne do redukcji cellulitu. Poza tym, możesz dodatkowo pomyśleć o wspomaganiu efektów przy pomocy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej czy kosmetologii. Możesz rozważyć wykonanie serii masaży próżniowych, masaży manualnych czy też karboksyterapii. Poza tym, możesz pomyśleć o zakupie kosmetyków ujędrniających, które poprawiają napięcie skóry oraz zapewniają jej optymalny poziom nawilżenia.

Odnośnik do komentarza

Poza wyżej wymienionym metodami bardzo skuteczne w redukcji cellulitu są zabiegi wykorzystujące działanie fali akustycznej i ultradźwięków. Osobiście polecam Liposhock. I ja i moje pacjentki są bardzo zadowolone z efektów :)
Więcej info znajdziesz poniżej:
http://www.arsestetica.pl/zabiegi/technologie/medycyna-estetyczna/liposhock/
W razie dodatkowych pytań -służę pomocą i zapraszam na bezpłatną konsultację.

Odnośnik do komentarza

Niestety Cellulit jest przypadłością typowo kobiecą. Pojawia się w wyniku nierównomiernego rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej w wyniku odkładania przepełnionych tłuszczem i toksycznymi produktów przemiany materii . W takich warunkach dochodzi do powstania obrzęków, zakłócających funkcjonowanie sąsiadujących tkanek łącznych w tym także cyrkulacji krwi i limfy. Niestety proces ten stopniowo się pogłębia. Widoczne stają się nierówności a skóra gąbczasta. Pojawia się mnóstwo grudek i zagłębień. Są różne sposoby na walkę z cellulitem.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim zbadaj hormony bo cellulit u kobiet pochodzi nie z nadmiaru tłuszczu i otyłości ale złej gospodarki hormonalnej ( estrogen). Sprawdź czy w Twojej diecie jest wystarczająca ilośc tłuszczy bo to one wpływają na utrzymanie hormonów w ryzach.

Polecam tez masaż bańką chińską.

Z kosmetyków serum Onshea: https://onshea.pl/ Stosowalam wiele kremow na cellulit ale tylko ten daje u mnie wymierne rezultay. 

Odnośnik do komentarza

Zminimalizować ilość konserwantów.

Dieta jak najmniej przetworzona. Polecam peeling z dodatkiem olejku eterycznego z pomarańczy. Po peelingu można zaaplikować masaż antycellulitowy, polecam bańką chińską.

Zerknij sobie również tutaj:

https://slowage.pl/wskazania/cellulit

Na stronie gabinetu opisane są obecnie najskuteczniejsze zabiegi na cellulit. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...