Skocz do zawartości
Forum

spalone włosy


Gość Angelinaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelinaaa

Witam,mam pytanie dot.włosów,otóż miałam czarne włosy (z natury mam blond,ale po wielu kolorach na głowie zdecydowałam sie na czarne,bardzo dbam o włosy wiec nie były zniszczone,ucze się w szkole fryzjerskiej) w salonie fryzjerskim,w którym mam praktyki,zrobiono mi balejaż,natomiast bardzo zniszczyli mi włosy,rozjaśniacz na włosach był trzymany prawiw 3 godziny,równiez pod infrazonem (taka "suszarka" ktora przyspiesza proces farbowania,odżywiania wlosów) w salonie twierdzą ze da sie je odbudować do normalnego stanu.Włosy mi bardzo sie połamały,duzo bylo takich jak guma od majtek,bardzo cieżko sie rozczesują,zrobiły sie sianowate,obciełam troche ale mam do ramion,nie chce bardziej ich skracac.Mam takie pytanie czy włosy bardzo zniszczone,spalone da sie rzeczywiście zregenerowac do "zdrowego,normalnego" stanu? Mi sie wydaje ze nie,z tego co siee w szkole nauczyłam,szef twierdzi ze nauczyli mnie głupot

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie chcesz więcej ich ściąć to możesz trochę polepszyć ich stan, ale koniec końców i tak za jakiś czas będzie trzeba ściąć spaloną część.

Bardzo dobre są maski Biovax (L'biotica), mi bardzo pomogły kiedy miałam spalone włosy prostownicą.
Po regularnym stosowaniu przestały być jak siano, stały się gładsze itp.
Dobre jest tez olejowanie włosów (najlepiej na całą noc), np. ze słodkich migdałów.
Spróbuj.

A po szamponach nie spodziewaj się jakiegokolwiek efektu.

Odnośnik do komentarza

ja sb zniszczylam ale nie temperaturą, a urynoterapią.. i olejkiem rycynowym chyba tez.. ale wiesz mysle ze da sie je poprawic. Mi sie dalo. ale skoro ażż tak je spalilas, to nie wiem, oj nie wiem...staraj sie aby chociaz jakoś wyglądały, a na przyszlosc pamietaj by nie palic ich ;) pozdrawiam, trzymaj sie!

Odnośnik do komentarza

Niestety włosy nie posiadają zdolności do samoregeneracji, także w miejscu uszkodzenia ich struktura samoczynnie się nie odbuduje. Kosmetyki i zabiegi mogą poprawić ich kondycję oraz wygląd. Możesz ewentualnie rozważyć zabieg laminowania włosów. Składniki aktywne wykorzystane w preparacie wbudowują się w ubytki łodygi włosa. Dzięki temu włosy są gładsze i lepiej wyglądają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...