Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów i łupież


Gość l...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 2 lat zmagam się z problemem wypadania włosów i łupieżu, mój lekarz trycholog polecił mi badania, początkowo była to morfologia w której wyszedł mi delikatny stan zapalny, który można zauważyć poprzez podwyższone leukocyty i monocyty, następnie wykonałam badanie kału gdzie wyszły mi nieliczne bakterie candida albicans, czy mogę przypuszczać że jest to po części przyczyna mojego problemu?

Odnośnik do komentarza

To może być przyczyną, brałeś jakieś suplementy? Mi mocniej włosy ostatnio wypadały ale po braniu przez kilka tygodni oeparolu piękna skóra włosy (jest z kwasami omega 6, minerałami), jest już lepiej. Robiłam wszystkie badania i niby wszystko było ok, a włosy wypadały.

Odnośnik do komentarza
Gość KarolaRola

Miałam identyczne problemy.. Na początku częste zmiany szamponów (myślałam, że to ich wina) później wizyta u lekarza i badania, które nic konkretnego nie powiedziały. :/
Jakoś ponad miesiąc temu posłuchałam rady koleżanki i kupiłam suplement biosilice max z dużą ilością skrzypu polnego, pokrzywy i witamin.. (warto wszystkiego spróbować jak nic nie pomaga) ;) Po miesiącu bardzo regularnego brania stwierdzam, że moje włosy w końcu przestały tak mocno wypadać a problem łupieżu praktycznie się skończył. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...