Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na większy i jędrny biust


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Biust możesz ujędrnić poprzez regularne ćwiczenia. Świetnie sprawdzają się tutaj pompki. Poza tym, możesz w czasie kąpieli polewać biust na przemian zimną i ciepłą wodą. Nie zapominaj o stosowaniu kosmetyków na tę okolicę. Natomiast powiększyć biust możesz przy pomocy biustonoszy typu push-up. Można też zawsze rozważyć wizytę u chirurga plastyka, ale domyślam się, że raczej nie bierzesz tego pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

dla mnie jedno z drugim się wyklucza. mniejsze piersi są łatwiejsze w utrzymaniu i dłużej utrzymują jędrność, a duże to same problemy, bo grawitacja ciągnie je do dołu, to też trzeba porządne rusztowanie i treningi żeby zachować go w dobrym stanie. chcesz mieć większy biust to tylko przez przytycie, niestety pójdzie Ci i w inne partie ciała. uważaj potem na tycie i chudnięcie, chudnięcie i tycie, bo skóra piersi już nie będzie nigdy tak jędrna. kobiety które miały problemy z wydzielaniem progesteronu też coś wiedzą jak fatalnie może wpłynąć na biust, w jeden miesiąc możesz stać się deską;/

Odnośnik do komentarza

Z tego co ja zauważyłam to jeśli chodzi o Bust Up (Keloo.store) to efekty są różne, bo u mnie ten produkt się świetnie sprawdził i biust wygląda o niebo lepiej, nieco większy, bardziej jędrny, ale koleżanka już nie uzyskała takich efektów. Natomiast w jej przypadku faktycznie nie było problemu ze zwrotem środków więc tutaj firma faktycznie bardzo uczciwie podchodzi do tematu. Jednak sama firma jest na rynku od lat i lekarze polecają ten produkt.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...